Meniu
0
Norai

Shimano Cues FD-U4000-L Top Swing priekinis pavarų perjungėjas| 2x10/9 pavarų

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: EFDU4000LX4
Gamintojas: Shimano
Shimano
Kaina:
19,00€
-
+
Likutis Pristatymas
Parduotuvė 0 -
Tiekėjo sandėlys 2 5-12 d.d.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

Shimano Cues FD-U4000-L Top Swing priekinis pavarų perjungėjas| 2x10/9 pavarų


Įveikite trasas sklandžiai perjungdami pavaras

Su šiuo tvirtu priekiniu bėgių perjungėju patirkite tokį jaudulį, kokio dar nebuvo. Sukurtas įveikti sudėtingus kelius, jis pasižymi itin sklandžiu veikimu ir neprilygstamu patvarumu. Jo našumo pagrindas - sklandus ir tylus perjungimas tiek trasoje, tiek už jos ribų. Nesvarbu, ar važiuojate akmenuotais keliais, ar lygiais keliais, šis bėgių perjungėjas užtikrina, kad kiekvienas pavarų perjungimas bus sklandus ir lengvas, todėl galėsite sutelkti dėmesį į būsimą nuotykį.


Pažangi konstrukcija, užtikrinanti geresnį veikimą

Šio priekinio bėgių perjungimo mechanizmo puikios funkcijos pagrindas - jo SIDE SWING dizainas. Ši naujoviška funkcija ne tik užtikrina efektyvų priekinio bėgio perjungimą, bet ir prisideda prie malonesnio važiavimo. Be to, bėgių perjungėjas suprojektuotas atsižvelgiant į platesnį tarpą tarp padangų, todėl pritaikytas įvairių dydžių padangoms, kad važiavimo patirtis būtų įvairi. Šis konstrukcijos aspektas labai svarbus trasų entuziastams, kurie iš savo įrangos reikalauja universalumo ir pritaikomumo.


Įvairios pavarų parinktys

Šis priekinis bėgių perjungimo mechanizmas išties išsiskiria itin plačiu diapazonu ir universaliomis pavarų parinktimis. Jis palaiko priekinę dvigubą 36-22T ir 40-26T konfigūraciją, iš viso 14T skirtumą tarp dantračių. Šis diapazonas puikiai tinka dviratininkams, kurie trokšta laisvės nevaržomai tyrinėti įvairias vietoves. 2x10/9 pavarų sistema suteikia dar daugiau universalumo, todėl tai idealus pasirinkimas dviratininkams, kurie vertina lankstumą ir platų pavarų pasirinkimo spektrą, atitinkantį jų unikalų važiavimo stilių ir įvairių trasų iššūkius.

Techninės savybės
Maksimalus dantukų skaičius 36T / 40T
Tvirtinimas Clamp Band Mount
Priekinės pavaros 2
Galinės pavaros 10/9

Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės