Meniu
0
Norai

Pirelli P Zero Race TLR 28" sulankstoma padanga / Classic

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: -
Gamintojas: Pirelli
Likutis: Turime
Pirelli
Kaina:
73,00€
-
+
Norėdami sužinoti šios prekės likučius ir pristatymo terminus pirmiausiai pasirinkite norimą variantą.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

Pirelli P Zero Race TLR 28" sulankstoma padanga / Classic

Light, Durable and Fast for All-Around Performance

The Pirelli P ZERO Race TLR synthesizes the advantages of the tubeless technology in an all-rounder cycling tyre for high-intensity training sessions and races.

The TechWALL+ Road carcass improves reliability against punctures without affecting the weight of the tyre while the special SmartEVO Compound enhances the grip performances both on wet and dry asphalt.

The tread pattern of P ZERO Race TLR is an evolution of the design of P ZERO Velo: several seasons of research and development on the roads of the World Tour led to a Pirelli to create a new design that enhances the behavior of the bicycle in every weather condition.

Features:

  • TechWALL+ Anti puncture belt and SmartEVO compound create a durable yet lightweight road tire
  • 120 TPI casing
  • Claimed weight of 270g for the 26mm version
  • Only the 28 and 30mm versions are compatible with hookless rims according to ETRTO 5bar/73psi max pressure limitations
  • 24 and 26mm versions are not compatible with hookless rims

Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės