Meniu
0
Norai

Specialized Roubaix Armadillo Elite 28" sulankstoma padanga | Black

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: -
Gamintojas: Specialized
Likutis: Turime
Specialized
Kaina:
45,00€
-
+
Likutis Pristatymas
Parduotuvė 0 -
Tiekėjo sandėlys 5+ 10-20 d.d.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

Specialized Roubaix Armadillo Elite 28" sulankstoma padanga | Black

Roubaix Armadillo Elite yra ištvermės reikalaujanti plento padanga, puikiai tinkanti tiek lygiems, tiek nelygiems keliams. Tai todėl, kad ji greita kaip ir bet kuri konkurencinga plento padanga, tik turi unikalų korpusą su apsauga nuo pradūrimo, kad būtų užtikrinta papildoma apsauga.

25 mm storio karkasas švelnina važiavimą ir išlaiko šviežumą, o 23 mm storio protektorius gerai valdomas. Padanga turi slidų centrinį protektorių, užtikrinantį mažą pasipriešinimą riedėjimui, ir briaunų lameles, užtikrinančias geresnį prisitaikymą prie paviršiaus ir sukibimą. Riedėkite užtikrintai.

Techninės savybės
TPI 120
Tipas Sulanktoma
Svoris (g) 310g
Mišinys GRIPTON®
Max PSI 115-125
Technologijos Armadillo Elite

TOP

Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės