Meniu
0
Norai

S-Works Mondo 2Bliss Ready T2/T5 28" sulankstoma padanga | Black

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: -
Gamintojas: Specialized
Likutis: Turime
Specialized
Kaina:
69,00€
-
+
Norėdami sužinoti šios prekės likučius ir pristatymo terminus pirmiausiai pasirinkite norimą variantą.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

S-Works Mondo 2Bliss Ready T2/T5 28" sulankstoma padanga | Black


tire_image1

"S-Works Mondo": ištvermės dviračių padangų viršūnė

"S-Works Mondo" yra ne tik važiavimui ištvermės sąlygomis skirta padanga - tai inžinerijos stebuklas, turbūt greičiausia tokio tipo padanga. Ši padanga yra ne tik patvari ilgoms kelionėms, pasižymi sukibimu bet kokiu oru ir išskirtine apsauga nuo pradūrimų, bet ir pasižymi našumo elementais, kurių trokšta dviratininkai. Ši padanga išsiskiria efektyvumu ir lengvumu, todėl yra greičiausia iš visų galimų ištvermės padangų. Ji 11 % efektyvesnė ir 5 % lengvesnė už bet kurią kitą rinkoje esančią ištvermės padangą. Stulbinamai 11 % sumažintas pasipriešinimas riedėjimui, palyginti su savo pirmtaku, "S-Works Mondo" iš naujo apibrėžia ištvermės kelių padangų standartus.


tire_image2

Neprilygstamas efektyvumas ir sukibimas

Neprilygstamo "S-Works Mondo" našumo paslaptis slypi naujoviškame mišinyje ir konstrukcijoje. Vokietijos laboratorijoje sukurtas "Gripton T2/T5 dual-road" padangų mišinys yra efektyviausias, ilgaamžiškiausias ir sukibimą geriausiai užtikrinanti medžiaga, sukurta gamintojo. Po paviršiumi slypinti naujausia "Blackbelt" medžiaga užtikrina 12 proc. didesnę apsaugą nuo pradūrimo nei ankstesnės versijos. Be to, naujoji "Grid Race" apsauga yra specialiai sukurta kovai su pradūrimais ir šoninių sienelių įpjovimais. Dėl tokio visapusiško požiūrio padanga ne tik pasižymi ištverme, bet ir suteikia didelį pranašumą greičio ir saugumo srityse.


tire_image3

Lengva konstrukcija, užtikrinanti optimalų veikimą

"S-Works Mondo" konstrukcijos pagrindas - puiki pusiausvyra tarp lengvos konstrukcijos ir patikimų eksploatacinių savybių. Padangos 120 TPI karkasas ir konstrukcija užtikrina puikų sukibimą ir mažą pasipriešinimą riedėjimui, nesumažinant ilgaamžiškumo ir atsparumo pradūrimams. Dėl šios kruopščios konstrukcijos "Mondo" padanga yra 5 % lengvesnė už artimiausius konkurentus ištvermės klasėje. Tai daugiau nei padanga - tai esminis patobulinimas dviratininkams, kurie reikalauja geriausio greičio, efektyvumo ir apsaugos kiekvienoje kelionėje.

Techninės savybės
TPI 120 TPI
Tipas Foldable 2Bliss Ready
Svoris (g) 700 x 28mm ~ 310g, 700 x 32mm ~ 330g, 700 x 35mm ~ 360g
Mišinys GRIPTON® T2/T5
Max PSI 700 x 28mm - psi 70-95, 700 x 32mm - psi 50-80, 700 x 35mm - psi 50-80
Technologijos GRID RACE, BlackBelt

Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės