Meniu
0
Norai

Specialized Roadsport 28" padanga | Black

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: -
Gamintojas: Specialized
Likutis: Turime
Specialized
Kaina:
25,00€
-
+
Norėdami sužinoti šios prekės likučius ir pristatymo terminus pirmiausiai pasirinkite norimą variantą.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

Specialized Roadsport 28" padanga | Black

Atnaujintoje Roadsport padangoje yra vienas iš klasikinių, universaliausių protektoriaus raštų, kuris sujungtas su aukščiausios kokybės "Endurant" korpuso apsauga nuo padangos kraštelio iki kraštelio. Šis atnaujinimas padangai suteikia didesnį greitį, sukibimą ir ilgaamžiškumą, o visa tai - mažesnio svorio. Taip pat atnaujinome gumą nauju, ypač sukibimą užtikrinančiu mišiniu, kuris užtikrina saugų ir nuspėjamą valdymą įvairiomis sąlygomis. 

Techninės savybės
Junginys 70a
TPI 60
Tipas Nesulankstoma
Svoris (g)
Mišinys 60a
Max PSI
Technologijos BlackBelt

Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės