Meniu
0
Norai

Specialized 28" 28-38c kamera | SV

5/5 1 įvertinimai
Prekės kodas: -
Gamintojas: Specialized
Likutis: Turime
Specialized
Kaina:
5,00€
-
+
Norėdami sužinoti šios prekės likučius ir pristatymo terminus pirmiausiai pasirinkite norimą variantą.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

Specialized 28" 28-38c kamera | SV


Standartinės "Presta" ventilio kameros gaminamos liejimo būdu, todėl butilo gumos storis yra vienodas. Tai reiškia, kad jos neturi nereikalingo svorio ir sklandžiai rieda kiekvieną kartą važiuojant.

Atskirai sukietintos, kad kamera būtų vienodo storio = aukščiausia kokybė.


TOP

Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

1 įvertinimai

5/5 Bendras įvertinimas
5
1
4
0
3
0
2
0
1
0

Andrius M.

2024/04/07
Andrius M. Patvirtintas pirkėjas
Tinka 28inch padangai. Sena kamera 23\32C tiesiog issileido savaime stovedama namie ilindus i stipino skyle per plysusia vidine ratlankio juostele. Sita 28\38C, minimaliai priputus telpa, ir guma bus storesne, atsparesne smugiam ir gal perdurimam. Faktiskai ne kamera buvo kalta.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės