Meniu
0
Norai

Specialized Airlock 28" 28-38c kamera | SV 40 mm

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: 0303-0506
Gamintojas: Specialized
Likutis: Turime
Specialized
Kaina:
8,00€
-
+
Likutis Pristatymas
Parduotuvė 4 1-4 d.d.
Tiekėjo sandėlys 0 -
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

Specialized Airlock 28" 28-38c kamera | SV 40 mm


Nebijome to pasakyti - Airlock Presta kamera yra geriausiai veikianti, savaime užsisandarinanti dviračių kamera. Taip yra todėl, kad jose yra Airlock sandariklis, kuris padengia kamerą, kad ji būtų nuolat apsaugota nuo pradūrimų.

Sandariklis sukurtas taip, kad veiktų nuolat ir neleistų atsirasti lėtam pratekėjimui, todėl, jei neįvyks visiška katastrofa, jums nereikės nerimauti, kad važiuodami per šiukšles galite prasidurti. Netgi išsprendėme dažną sandariklio susikaupimo problemą ir sukūrėme visiškai vienalytę konstrukciją, todėl padangos ir kameros derinys visada riedės tolygiai.

  • Didžiausia tikimybė sumažinti pradūrimų skaičių.
  • Netoksiška, neišsiskirianti formulė.
  • Veikia nepertraukiamai, kad būtų išvengta lėto pratekėjimo.
  • Vienalytė konstrukcija, kurios nereikia kratyti.
  • Neišdžiūsta kaip daugelis kitų sandariklių.

Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės