Meniu
0
Norai

S-Works Turbo Hell Of The North – Tubular 28" klijuojama padanga | Black - Transparent

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: -
Gamintojas: Specialized
Likutis: Turime
Specialized
Kaina:
99,00€
-
+
Likutis Pristatymas
Parduotuvė 0 -
Tiekėjo sandėlys 5+ 10-20 d.d.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

S-Works Turbo Hell Of The North – Tubular 28" klijuojama padanga | Black - Transparent

S-Works Turbo Hell of the North Tubular padangos sukurtos tobulėti tokiuose keliuose kaip Ronde Van Vlaanderen ir Paris-Roubaix asfaltuotuose sektoriuose ir puikiai tinka važiuoti sunkiausiose pasaulio varžybose.

Bendras dizainas palaiko didesnę trauką ir komfortą, o galiausiai suteiks jums daugiau greičio, palyginti su kitomis padangomis. Elastingas 290 TPI, medvilninis karkasas aprūpina jus 15 % geresniu slopinimu ir užtikrina 20 % mažesnį pasipriešinimą riedėjimui, palyginti su ankstesnėmis padangomis, naudotomis ant grindinio. O papildomai apsaugai mūsų "BlackBelt" apsauga nuo pradūrimo.

Techninės savybės
TPI 290
Tipas Klijuojama
Svoris (g) 325g
Mišinys GRIPTON
Max PSI 80-150
Technologijos BlackBelt

TOP

Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės