Meniu
0
Norai

Barbieri BCH1 grandinės valiklis

5/5 2 įvertinimai
Prekės kodas: BCH1-NEW3
Gamintojas: Barbieri
Likutis: Teirautis
Barbieri
Kaina:
11,90€
Atsiprašome, bet šiuo metu šios prekės neturime. Dėl tikslesnio pristatymo termino prašome teirautis telefonu arba el. paštu.
-
+
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

Barbieri BCH1 grandinės valiklis


Dviračių grandinių valiklis su dviem 50 ml ploviklio ir tepalo buteliukais.

BCH1 yra pirmasis dviračiams skirtas grandinės valiklis/malūnėlis. Jį 1983 m. užpatentavo "Barbieri", milijonai jos vienetų buvo parduoti visame pasaulyje. Dėl 1152 nailono šerelių grandinė tampa švari vos per vieną minutę ir nereikia nieko ardyti.

Tinka visiems dviračiams su pavaromis.

Grandinė yra viena svarbiausių dviračio dalių, todėl ją visada reikia valyti itin kruopščiai. Taip yra todėl, kad nešvari grandinė mažina našumą, greičiau dėvisi ir pritraukia daugiau šiukšlių. Be to, prieš tepant grandinę, ji visada turi būti kruopščiai nuvalyta. Štai kodėl eksploatacija tokia svarbi tinkamam jūsų transporto priemonės naudojimui. Grandinei valyti galite naudoti grandinės ploviklį - labai paprastą naudoti ir kartu itin naudingą priedą.


TOP

Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

2 įvertinimai

5/5 Bendras įvertinimas
5
1
4
0
3
0
2
0
1
0

Algmina B.

2024/04/08
Algmina B. Patvirtintas pirkėjas
Prekė būtent tokia, kokios tikėjausi! Kokybė puiki. :)
Petras V.

2022/05/19
Petras V. Patvirtintas pirkėjas
Geras valiklis, kaina biski didoka. Kolkas sunku pasakyt kiek tarnaus, bet atrodo gan kokybiska preke, valo gerai tik siektiek taskosi jei per greit suki grandine, bet manau naturalu.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės