Meniu
0
Norai

Lezyne Ratchet raktų komplektas

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: 1-MT-RTDR-V106
Gamintojas: Lezyne
Lezyne
Kaina:
39,95€
-
+
Likutis Pristatymas
Parduotuvė 1 1-4 d.d.
Tiekėjo sandėlys 2 10-14 d.d.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

Lezyne Ratchet raktų komplektas


Ratchet Kit yra nepakeičiamas dviratininkų įrankis, sukurtas efektyviam ir patogiam naudojimui tiek kelyje, tiek namuose. Šis kompaktiškas chromuotas įrankis sukurtas taip, kad atitiktų šiuolaikinių dviračių sporto poreikius - nuo reguliavimo prieš lenktynes viešbučio kambaryje iki derinimo prie darbo stalo.

Pagrindinės savybės:

  • Aukštos kokybės dizainas: Smulkių dantų reketinis mechanizmas su atbuline svirtimi, užtikrinantis greitą įsijungimą ir lengvą reguliavimą ankštose vietose.
  • Patvari medžiaga: Chromuotas, ilgaamžiškumas užtikrinamas su pasirinktais itin kietais CRV (chromo vanadžio) antgaliais, optimizuotais plento, žvyro ir kalnų dviračiams.
  • Įvairūs įrankių antgaliai: Į komplektą įeina šešiakampiai antgaliai (2, 2.5, 3, 4, 5, 6, 8 MM), žvaigždiniai antgaliai (T10, T25, T30) ir kryžminiai bei plokšti antgaliai, skirti įvairiems reguliavimams.
  • Patobulintos naudojimo galimybės: Pagal užsakymą apdirbtas aliuminio prailginimo adapteris su lazeriu išraižytu logotipu, kuris padidina pasiekiamumą ir palengvina naudojimą.
  • Saugus laikymas: Minkštame dėkle integruotas magnetas užtikrina, kad įrankių antgaliai būtų saugiai laikomi vietoje.
  • Nešiojamas ir lengvas: Rinkinys įdėtas į kompaktišką minkštą dėklą, sveria tik 230 g, todėl jį lengva nešiotis ir laikyti.

Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės