Meniu
0
Norai

Lezyne daugiafunkcinis raktas grandinei

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: 1-MT-CTPLIR-V104
Gamintojas: Lezyne
Lezyne
Kaina:
39,95€
-
+
Likutis Pristatymas
Parduotuvė 1 1-4 d.d.
Tiekėjo sandėlys 5+ 10-14 d.d.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

Lezyne daugiafunkcinis raktas grandinei

Professional grade, versatile bike chain multi tool engineered for a variety of road or trailside repairs. The Multi Chain Pliers are constructed from machined aluminum and feature an integrated quick-link tool, chain breaker, valve core tool, bottle opener, rotor aligner and magnetic holders for up to two spare quick links. Its slim design allows for maximum portability, and it’s engineered for long-lasting use. It also features an anodized finish and a hardened steel chain breaker pin. Mountain bikers, road cyclists and gravel grinders will all find its versatility highly useful, whether in the workshop or out on the road or trail.
Compatible with 8 - 12 speed chains.
WEIGHT: 61g
DIMENSIONS: 120 x 38 x 10mm
COMPATIBILITY: 8 - 12 Speed Chains

Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės