Meniu
0
Norai

Lezyne Barplug Insert rinkinys integruojamas į vairą | Small

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: 1-MT-INSTKIT-V1S
Gamintojas: Lezyne
Lezyne
Kaina:
34,95€
-
+
Likutis Pristatymas
Parduotuvė 0 -
Tiekėjo sandėlys 5+ 5-10 d.d.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

Lezyne Barplug Insert rinkinys integruojamas į vairą | Small


image1

Įrankių rinkinys - tai sumaniai suprojektuotas, paslėptas daugiafunkcis įrankis, kuris saugiai įsistato į vairo angas ir suteikia dviratininkams lengvai prieinamų įrankių greitam reguliavimui ir remontui kelyje. Trijų dydžių - mažo, vidutinio ir didelio - rinkiniai atitinka skirtingus poreikius, juose yra atitinkamai 5, 8 ir 11 įrankių antgalių.

Pagrindinės savybės:

  • Universalios įrankių parinktys: Kiekvieno dydžio rinkinyje yra tam tikras grūdinto plieno įrankių antgalių skaičius, kad būtų galima atlikti įvairias užduotis.
  • Patvari konstrukcija: Pagaminta iš CNC apdirbto aliuminio, užtikrinančio patvarumą ir ilgą tarnavimo laiką.
  • Platus įrankių pasirinkimas: Šešiakampis (2, 3, 4, 5, 6, 8), "Torx" (T25) ir "Phillips" atsuktuvai, kurie patenkina daugumą remonto poreikių.
  • Saugus laikymas: Į komplektą įeina trys skirtingo dydžio O-žiedai, kad būtų užtikrintas saugus ir nedrebantis tvirtinimas daugumoje vairo angų.
  • Lengva prieiga: Sukurtas taip, kad būtų galima lengvai paimti ir laikyti tiesiai vaire, kad būtų galima greitai atlikti remontą ir reguliavimą nesinešiojant atskiro įrankių krepšio.

Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės