Meniu
0
Norai

Lezyne E-Bike Mini StVZO E65 priekinis žibintas

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: 1-LED-EMNIST-V104C
Gamintojas: Lezyne
Lezyne
Kaina:
44,95€
-
+
Likutis Pristatymas
Parduotuvė 0 -
Tiekėjo sandėlys 5+ 10-14 d.d.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

Lezyne E-Bike Mini StVZO E65 priekinis žibintas

"Mini StVZO E65" - tai el. dviračio žibintas su vokišku StVZO reikalavimus atitinkančiu lęšiu ir patvirtinta tolimąja šviesa. Visada įjungtas aukštos kokybės šviesos diodas užtikrina 210 liumenų (65 liuksus). Kompozitinės matricos korpusas suporuotas su CNC apdirbto aliuminio viršutine plokštele. Suderinamas su el. dviračiais 6-12 V įvestis, 4 W; lengvai jungiamas prie geriausių gamintojų, įskaitant "Bosch", "Shimano" ir "Yamaha", variklių.

Komplekte yra CNC apdirbtas šakės laikiklis ir 130 cm ilgio maitinimo laidas.

Mūsų el. dviračio žibintai maitinami iš el. dviračio variklio ir (arba) akumuliatoriaus, todėl juos reikia montuoti rankiniu būdu. Norint tinkamai sumontuoti, gali prireikti išardyti dviratį ir variklį (priklausomai nuo markės ir modelio, akumuliatoriaus tipo) ir prijungti papildomus laidus, kad žibintas būtų sujungtas su varikliu. Dėl montavimo instrukcijų kreipkitės į el. dviračio arba variklio gamintoją. Labai rekomenduojama, kad žibintus jums sumontuotų apmokytas e. dviračio specialistas.

MAKSIMALUS LIUMENŲ SKAIČIUS: 210

Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės