Meniu
0
Norai

BMC Roadmachine 01 Three plento dviratis | Rhino Grey

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: -
Gamintojas: BMC - Switzerland
Likutis: Išparduota
BMC - Switzerland
Atsiprašome, bet šiuo metu šios prekės neturime. Dėl tikslesnio pristatymo termino prašome teirautis telefonu arba el. paštu.
-
+
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

BMC Roadmachine 01 Three plento dviratis | Rhino Grey

Nepaprastai galingas Roadmachine 01 suderina nepaliaujamą greitį ir malonų komfortą, todėl galite nuvažiuoti toliau ir greičiau. Šio plento dviračio Premium Carbon rėmas ir šakė sukurti naudojant TCC Endurance technologiją, taip pat įdiegta ICS technologija, Stealth Cable Routing ir Premium Carbon D-Shape sėdynės atrama. 

INOVACIJOS

TCC - Tuned Compliance Concept

Aukštos technologijos, mažiau nuovargio

Plento dviračiai paprastai neturi aktyvių pakabos elementų, tačiau tai nereiškia, kad BMC atsisakė patogesnio važiavimo koncepcijos. Savo rėmus kuria taikydami sisteminį požiūrį ir kiekvieną specialiai sukurtą dviratį konstruoja taip, kad jis atitiktų dviratininko poreikius. Kiekviename modelyje - nuo aerodinaminių greičio mėgėjų iki mylias įveikiančių Roadmachine dviratininkų - optimizuotas vertikalusis prisitaikymas ten, kur tai svarbiausia. Rezultatas - maksimalus komforto ir našumo balansas, kad važiavimas būtų ir švelnus, ir greitas. 

ICS - integruota kabinos sistema

Šią filosofiją atitinka ICS technologija - patentuota sistema, kuri užtikrina slaptą laidų pravedimą nuo vairo iki galinės ašies, nepakenkiant pritaikymui, reguliavimui ir praktiškumui.

ICS technologija yra pirmaujantis sprendimas ir pirmasis sprendimas dviračių pramonėje - ji sujungia formą ir funkciją, kad būtų sukurta pažangiausia rinkoje konstrukcija, leidžianti nustatyti naujus rėmo dizaino standartus.

D formos sėdynės iškyša

Lengva, visiškai iš karbono pagaminta sėdynės iškyša, kuri išlygina reljefą ir užtikrina aukščiausią komfortą, kad važiuojant net pačiomis sunkiausiomis vietovėmis būtų neįtikėtinai komfortiškas ir efektyvus.

RĖMO KOMPLEKTACIJA
Rėmas Roadmachine 01 Premium Carbon with Tuned Complaince Concept Endurance • ICS Technology • TCC Endurance compliance level • PF86 bottom bracket • Integrated Seatpost binder • Flat Mount Disc • 12x142mm thru-axle
Šakė Roadmachine 01 Premium Carbon with Tuned Complaince Concept Endurance • ICS Technology • TCC Endurance compliance level • 12x100mm thru-axle • 50mm offset (Size 47-51), 45mm offset (Size 54-61)
PAVARŲ SISTEMA
Pavarų rankenėlės SHIMANO Ultegra Di2
Priekinis pavarų perjungėjas SHIMANO Ultegra Di2
Galinis pavarų perjungėjas SHIMANO Ultegra Di2
Kasetė SHIMANO Ultegra 11-34T
Grandinė SHIMANO Ultegra
Švaistikliai SHIMANO Ultegra 50-34T
STABDŽIAI
Stabdžiai SHIMANO Ultegra, RT-MT800 Rotors (160/140)
RATAI / PADANGOS
Ratlankis DT Swiss ERC 1400 DICUT, 45mm
Stebulė DT Swiss 240 Straightpull, Ratchet SyStem 36 SL
Padangos Vittoria Corsa Control, 28mm
VAIRAS / BALNELIS
Vairas BMC RCB01 Carbon, Ergo Top Shape, Compact Bend
Vairo iškyša BMC ICS 01 - Integrated Cockpit Design, w/ computer and camera mount
Balnelis Fizik Argo Tempo R5 (150mm)
Balnelio iškyša Roadmachine 01 Premium Carbon D-Shaped Seatpost • 15mm Offset


Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės