Meniu
0
Norai

Bioracer Vesper Soft moteriški šortai | Navy

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: -
Gamintojas: Bioracer
Likutis: Išparduota
Bioracer
Atsiprašome, bet šiuo metu šios prekės neturime. Dėl tikslesnio pristatymo termino prašome teirautis telefonu arba el. paštu.
-
+
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

Bioracer Vesper Soft moteriški šortai | Navy

Daug moterų dviratininkių nenori dėvėti dviratininkų šortų. Pagrindinė priežastis, su kuria susidūrėme, buvo tai, kaip atrodo jų šlaunys juos dėvint.

Viena iš svarbiausių šortų dalių yra kojų gnybtai. Jie atlieka labai svarbią funkciją, kad važiuojant viskas būtų savo vietose.

Tačiau nors visi mūsų siūlomi šortai gerai tinka ir yra patogūs, kai kurie jų pernelyg siaurina minkštesnius moterų odos audinius. Dėl to kartais, net ir pačios sportiškiausios, atrodo tarsi priaugusios porą kilogramų.

Gamindami "Vesper Soft" šortus apatinėje dalyje panaudojome minkštos rūšies likrą ir sulankstėme ją dvigubai. Dėl to apačia yra tinkamai suspausta, kad šortai laikytųsi vietoje, bet per daug nesuspaustų.

Tai šortai, kuriuos renkasi kiekviena moteris, ieškanti patogumo, dėvėjimo patogumo ir geros išvaizdos.

APRAŠYMAS:

  • Iš Lycra audinio pagaminti šortai

  • "BibZip" užtrauktukas gale, kad būtų galima greitai ir lengvai sustoti tualete

  • Platus Lycra minkštas kojų sukibimas

  • "Vapor Uni" įklotas

Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės