Meniu
0
Norai

Specialized RBX moteriški šortai

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: -
Gamintojas: Specialized
Likutis: Turime
Specialized
Kaina:
69,90€
Dydžių lentelė
-
+
Norėdami sužinoti šios prekės likučius ir pristatymo terminus pirmiausiai pasirinkite norimą variantą.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

Specialized RBX moteriški šortai

Renkantis tobulus dviratininko šortus, svarbiausia - patogumas. Nesvarbu, ar važiuojate greitai, ar tiesiog važiuojate, svarbu žinoti, kad jums bus patogu. Dviratininkams, kurie nori aukščiausios kokybės medžiagų, puikios formos ir technologijų, kurių nerasite niekur kitur. Minkštas keturių krypčių elastingas audinys ir speciali konstrukcija užtikrina puikų prigludimą, tačiau tikrąjį komfortą suteikia mūsų moteriškas kūno geometrijos 3D įklotas. Jis iš anksto suformuotas pagal balnelio išlinkimą, todėl sumažėja raukšlių. Ant jos uždėtas itin minkštas viršutinis sluoksnis, mažinantis trintį, todėl jums bus patogu visą dieną.

  • Silikonu ištepta šortų apačia švelniai ir tvirtai prilaiko kojas, kad puikiai priglustų be poslinkių.
  • Šviesą atspindintys elementai padidina jūsų matomumą vairuotojams esant prastam apšvietimui.
  • UPF 50+ reitingas apsaugo jūsų odą nuo kenksmingų ultravioletinių spindulių.
  • Moterims pritaikyta kūno geometrija 3D Chamois iš anksto suformuota taip, kad atitiktų moters kūno formą ir užtikrintų išskirtinį komfortą.

Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės