Meniu
0
Norai

Bioracer Lumberjudy moteriška liemenė

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: -
Gamintojas: Bioracer
Likutis: Išparduota
Bioracer
Atsiprašome, bet šiuo metu šios prekės neturime. Dėl tikslesnio pristatymo termino prašome teirautis telefonu arba el. paštu.
-
+
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

Bioracer Lumberjudy moteriška liemenė

Liemenę sudaro "Windblock 100 flylight" priekinė dalis ir "Airmesh" galinis skydelis. Nugarinis skydelis patobulintas "Airmesh" medžiaga, todėl korpusas tampa dar lengvesnis ir geriau priglunda. Jis glaudžiai susijęs su mūsų "Race Proven Teamwear" apranga, tačiau taip pat suderinamas su visais marškinėliais tiek trumpomis, tiek ilgomis rankovėmis.

Nugaroje yra 2 angos, kad važiuojant būtų lengviau patekti į galines marškinėlių kišenes. Dėl nedidelio svorio liemenę galima lengvai sulankstyti į marškinėlių kišenes.

  • 100 % atspari vėjui
  • Itin lengva
  • Kvėpuojantis nugaros dalis
  • Prigludusi prie kūno

Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės