Meniu
0
Norai

WTB Vulpine TCS Light/Fast Rolling Dual DNA 28" sulankstoma padanga | Black

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: -
Gamintojas: WTB
Likutis: Turime
WTB
Kaina:
49,00€
-
+
Likutis Pristatymas
Parduotuvė 2 1-4 d.d.
Tiekėjo sandėlys 5+ 10-14 d.d.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

WTB Vulpine TCS Light/Fast Rolling Dual DNA 28" sulankstoma padanga | Black


WTB Vulpine žvyro padanga

"Vulpine" yra naujausia lenktynėms skirta WTB "Gravel"padangų linijos papildymas. Glaudžiai išdėstyti centrinis protektorius sudaro beveik nepertraukiamą centrinę liniją, kad sumažintų pasipriešinimą riedėjimui, o likusioje protektoriaus dalyje yra trumpi gumbeliai, kurie dar labiau padidina efektyvumą, sumažina pradūrimų tikimybę ir užtikrina nuspėjamą sukibimą posūkiuose. "Vulpine" teikia pirmenybę visiškam efektyvumui neaukojant sukibimo su keliu ar stabdymo traukos ir yra puiki padanga "Gravel" lenktynininkams, norintiems pirmauti, taip pat kasdien važinėjantiems dviratininkams, ieškantiems efektyvios padangos, kuri puikiai tinka įvairiems paviršiams, įskaitant asfaltą, kietą dangą ir žvyrą.

Pagrindinės savybės:

  • Padangos efektyvumas: Glaudžiai išdėstytas centrinis protektorius sumažina pasipriešinimą riedėjimui ir užtikrina didelį efektyvumą.
  • Padidintas sukibimas: Trumpi protektoriaus gumbeliai užtikrina patikimą sukibimą posūkiuose.
  • Apsauga nuo pradūrimų: Optimizuotas protektoriaus raštas sumažina pradūrimų tikimybę.
  • Universalus veikimas: Idealiai tinka "Gravel" lenktynėms ir kasdieniam važinėjimui įvairiais paviršiais, įskaitant asfaltą, kietą dangą ir žvyrą.
  • Subalansuotas sukibimas: Išlaikomas puikus sukibimas kylant ir stabdant.

Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės