Meniu
0
Norai

UFO Drip Wet Conditions vaškas | 100 ml

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: 112161
Gamintojas: CeramicSpeed
Likutis: Turime
CeramicSpeed
Kaina:
22,00€
-
+
Likutis Pristatymas
Parduotuvė 5+ 1-4 d.d.
Tiekėjo sandėlys 5+ 7-10 d.d.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

UFO Drip Wet Conditions vaškas | 100 ml


Tiems, kurie važinėja nuolat drėgnomis sąlygomis, naujasis UFO Drip for Wet Conditions buvo unikaliai sukurtas taip, kad maksimaliai padidintų vaškinio grandinės tepalo naudą ir kartu apsaugotų nuo gedimo važiuojant drėgnomis sąlygomis.

  • 100 ml buteliukas
  • 8 ml arba 8 gramų svorio skirtumas viename sluoksnyje
  • Netoksiškas ir biologiškai suyrantis

Kaip tepti UFO Drip Wet?

Prieš naudojimą kruopščiai suplakite buteliuką.

Naujoms grandinėms arba pirmam naudojimui pradėkite nuo visiškai švarios ir sausos grandinės. Užtepkite UFO Drip Wet Conditions grandinės dangą tiesiai ant grandinės ritinėlių virš kasetės, lėtai sukdami grandinę, kad du kartus padengtumėte visą grandinės ilgį. Tada užtepkite UFO dangą ant vidinės grandinės pusės, išilgai ritinėlių virš grandinės ir dukart padenkite visą grandinės ilgį. Visiškam padengimui sunaudojama apie 8 ml. Kad geriausiai įsiskverbtų, toliau sukite švaistiklius 30-60 sekundžių, kad vaškas patektų tarp grandinės ritinėlių ir grandžių. Norėdami užtikrinti geriausią patvarumą ir švarų veikimą, leiskite UFO grandinės dangai išdžiūti per naktį. Nesiūloma nuvalyti vaško nuo grandinės paviršiaus.

Visada siūloma po važiavimo drėgnomis sąlygomis nuvalyti grandinę ir iš naujo užtepti šviežią UFO grandinės dangą. Jei važiuota sausai, švariu rankšluosčiu nuvalykite paviršiaus dulkes ir du kartus išilgai grandinės užtepkite UFO dangą ant grandinės grandžių virš kasetės.

Laikykite grandinę atokiau nuo tiesioginių saulės spindulių ir 5-30 laipsnių Celsijaus temperatūroje. - Neužšaldykite


Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės