Meniu
0
Norai

Specialized Stix žibinto laikiklis ant Aero iškyšos

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: 49116-9320
Gamintojas: Specialized
Likutis: Teirautis
Specialized
Kaina:
8,00€
Atsiprašome, bet šiuo metu šios prekės neturime. Dėl tikslesnio pristatymo termino prašome teirautis telefonu arba el. paštu.
-
+
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

Specialized Stix žibinto laikiklis ant Aero iškyšos

Stix Aero Strap tvirtinimo įtaisas, sukurtas taip, kad atitiktų aerodinaminių sėdynės atramų profilį, suteikia galimybę pritvirtinti "Stix" važiuojant dieną arba naktį. Dabar atnaujintas, kad geriau tiktų šiuolaikiniams D formos aero sėdynės iškyšoms.

  • "Stix" žibinto laikiklis su ilgesniu, lanksčiu silikoniniu dirželiu, tinkančiu "Shiv" ir "Venge" sėdynėms bei "Aerofly" vairams.
  • Taip pat tinka su daugeliu šalmų - puikus būdas "Stix" pritvirtinti kuo aukščiau.

Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės