Meniu
0
Norai

Specialized Renegade Sport 24" padanga / Black

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: -
Gamintojas: Specialized
Likutis: Turime
Specialized
Kaina:
19,00€
-
+
Likutis Pristatymas
Parduotuvė 0 -
Tiekėjo sandėlys 5+ 10-20 d.d.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

Specialized Renegade Sport 24" padanga / Black

Mažyliai, kurie visada norėjo važiuoti kaip pasaulio taurės lenktynininkai, gali tai padaryti su šiomis Renegade Sport padangomis.

Renegade Sport protektoriaus raštas atkartoja Pasaulio taurės varžybas laimėjusios "Renegade" padangos protektoriaus raštą, puikiai sureguliuotas protektoriaus aukštis, kad būtų galima važiuoti dideliu greičiu, taip pat sukibimas posūkiuose ir stabdymo kontrolė, kad būtų galima labiau pasitikėti savimi trasoje.

Techninės savybės
TPI 30
Tipas nesulankstoma
Svoris (g) apie 720g
Mišinys 60a
Max PSI 35-65
Technologijos 35-65

Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės