Meniu
0
Norai

Specialized Nimbus 2 Sport 28" padanga | Black

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: -
Gamintojas: Specialized
Likutis: Turime
Specialized
Kaina:
25,00€
-
+
Norėdami sužinoti šios prekės likučius ir pristatymo terminus pirmiausiai pasirinkite norimą variantą.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

Specialized Nimbus 2 Sport 28" padanga | Black


Susipažinkite su "Nimbus 2 Sport" padanga - išskirtiniu pasirinkimu dviratininkams, kuriems reikia universalumo ir patikimumo. Ši padanga pasižymi puikiomis eksploatacinėmis savybėmis ir pagerinta apsauga nuo pradūrimų, todėl galėsite važiuoti ir nesijaudinti dėl prakiurusių padangų. Atnaujintas protektorius ir mišinys ne tik greičiau rieda, bet ir užtikrina neprilygstamą sukibimą, todėl kiekviena kelionė tampa sklandesnė ir saugesnė. Galima įsigyti įvairaus pločio "Nimbus 2 Sport" padangų, kurios pritaikytos skirtingiems dviračiams, važiavimo stiliams ir komforto pageidavimams. Nesvarbu, ar važiuojate miesto keliais, ar tyrinėjate dviračių takus, ši padanga prisitaiko prie jūsų kelionės, žadėdama nuolatinę puikią važiavimo patirtį, kurią užtikrina "BlackBelt" apsauga nuo padangos pradūrimo.


Techninės savybės
TPI 60 TPI
Tipas Bead: Wire
Svoris (g) ~ 532 g
Mišinys 60a
Max PSI 700 x 32mm, psi 75-100 700 x 35mm, psi 50-80 700 x 38mm, psi 50-80 700 x 50mm, psi 35-65
Technologijos BlackBelt flat protection

Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės