Meniu
0
Norai

Specialized Tracer Sport 28" padanga | Black

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: -
Gamintojas: Specialized
Likutis: Turime
Specialized
Kaina:
25,00€
-
+
Likutis Pristatymas
Parduotuvė 1 1-4 d.d.
Tiekėjo sandėlys 5+ 10-20 d.d.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

Specialized Tracer Sport 28" padanga | Black

Tracer Sport sujungia tai, kas geriausia iš dviejų pasaulių, ir iš naujo apibrėžia jūsų asmeninę dviračių kroso patirtį sausomis ir vidutinio sunkumo sąlygomis.

Unikalus protektoriaus raštas specialiai sukurtas siekiant didžiausio konkurencinio pranašumo. Ištempta, tinkamai pakelta protektoriaus konfigūracija per visą centrą ir pereinamąją zoną suteikia daug briaunų, kad galėtumėte visiškai kontroliuoti posūkius, stabdymą ir nuvažiavimus/išvažiavimus.

Šiek tiek aukštesnis protektorius šonuose taip pat leidžia užtikrintai įveikti posūkius dideliu greičiu.

Techninės savybės
Medžiaga 60a
TPI 60
Tipas Nesulankstoma
Svoris (g) 440g
Max PSI 35-65
Technologijos BlackBelt

TOP

Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės