Meniu
0
Norai

Specialized Terra Pro 2Bliss Ready 28" sulankstoma padanga | Black

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: -
Gamintojas: Specialized
Likutis: Turime
Specialized
Kaina:
49,00€
-
+
Likutis Pristatymas
Parduotuvė 5+ 1-4 d.d.
Tiekėjo sandėlys 5+ 10-20 d.d.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

Specialized Terra Pro 2Bliss Ready 28" sulankstoma padanga | Black

Terra Pro 2Bliss Ready padangą renkasi dviračių kroso entuziastai, nes ji skirta sukibimui ir greičiui purviniausiomis sąlygomis. Ji turi aštrių kraštų, gilias, agresyvaus rašto gumbus, kurie įsirėžia į žemę. Centriniai gumbai užtikrina puikų valdymą ir mažesnį pasipriešinimą riedėjimui, o pereinamieji gumbai veikia kaip irklai, kad puikiai pagreitėtų.

Aukštos gumelės pjauna purvą ir užtikrina puikų sukibimą posūkiuose. Tarp protektoriaus yra tinkamas atstumas, kad jos geriau savaime išsivalytų.

Terra Pro turi mūsų GRIPTON® mišinį, kuris išlieka minkštas ir elastingas. Ir galiausiai, ši 2Bliss Ready iteracija leidžia sumažinti padangų slėgį, kad būtų užtikrintas papildomas sukibimas, nesibaiminant, kad bus pradurtos padangos.

Techninės savybės
Medžiaga GRIPTON
Tipas Sulankstoma
Svoris (g) 700 x 33mm; Apie: 380g, 700 x 38mm; Apie: 490g
Max PSI 700 x 33mm; PSI 35-65; 700 x 38mm; PSI 50-80
Technologijos 2Bliss Ready, BlackBelt

TOP

Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės