Meniu
0
Norai

Shimano GRX ST-RX820-LA kairė stabdžių/Dropper Post padėties rankenėlė

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: ISTRX820LAI
Gamintojas: Shimano
Shimano
Kaina:
238,00€
-
+
Likutis Pristatymas
Parduotuvė 1 1-4 d.d.
Tiekėjo sandėlys 2 5-12 d.d.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

Shimano GRX ST-RX820-LA kairė stabdžių/Dropper Post padėties rankenėlė

 
image_1

Koncentruotas našumas ir supaprastintas dizainas

Pagerinkite savo važiavimo patirtį naudodami "Shimano GRX", sukurtą susitelkimui ir efektyvumui užtikrinti. Į šį dizainą integruota nuleidžiamos balnelio iškyšos rankenėlė leidžia sklandžiai keisti padėtį ir valdyti dviratį, taip padidinant jo funkcionalumą ir jūsų gebėjimą reaguoti į vietovę. 10 mm kabelio eiga užtikrina tikslų ir greitą reguliavimą, todėl visada galėsite valdyti savo važiavimą. 


image_2

Ergonomiškas komfortas ištvermės važiavimams

Ilgos kelionės sudėtingomis vietovėmis reikalauja komforto, o SHIMANO GRX DUAL CONTROL rankenėlė jį užtikrina. Rankenėlės konstrukcija gerokai sumažina delnų spaudimą, kuris yra dažnas nepatogumas važiuojantiesiems ilgesnėmis trasomis. Ši ergonominė naujovė užtikrina malonesnį ir mažiau varginantį važiavimą, todėl galite sutelkti dėmesį į kelionę ir kraštovaizdį, o ne į rankų nuovargį.


image_3

SHIMANO GRX - tai ne tik komfortas, bet ir valdymas, ypač nenuspėjamose vietovėse

Stabdžių rankenėlė turi tekstūrinį, neslystantį paviršių, užtikrinantį puikų sukibimą ir pasitikėjimą savimi, ypač kai kelias tampa nelygus. Kartu su optimaliu suderinamumu su išplatintu vairu, ši rankenėlė užtikrina, kad nepriklausomai nuo kelio sąlygų išlaikytumėte maksimalią kontrolę ir stabilumą.


grx_image1
grx_image2
grx_image3

Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės