Meniu
0
Norai

Schwalbe dviračio plovimo rinkinys

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: 4715
Gamintojas: Schwalbe
Schwalbe
Kaina:
29,90€
-
+
Likutis Pristatymas
Parduotuvė 0 -
Tiekėjo sandėlys 5+ 1-3 d.d.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

Schwalbe dviračio plovimo rinkinys

Didelė valymo galia ir dėmesys aplinkos tvarumui.

Pagamintas laikantis tvarumo kriterijų: Schwalbe dviračių muilas tiekiamas perdirbamoje skardinėje dėtuvėje, skirtoje laikyti, ir su ekologiško arklio plauko šepetėliu, skirtu putojimui ir valymui. Rinkinio pakuotę sudaro daugkartinio naudojimo tinklinis maišelis, pagamintas iš medžio pluošto, kurį, pasibaigus jo gyvavimo ciklui, galima kompostuoti.

Puikus valymo poveikis, ilgas tarnavimo laikas ir išskirtinai natūralūs ingredientai: naujasis Schwalbe natųralus muilas yra produktas, kuriame suderintas ekologiškumas ir geriausia valymo galia. Jis gaminamas tik iš natūralių medžiagų Vokietijoje, yra dermatologiškai patikrintas, veganiškas ir be mikroplastiko. Todėl valant nepažeidžiami nei dažai, nei padangos.

Muilas yra 100 % biologiškai suyrantis pagal EBPO reikalavimus.

  • Ypatingas valymo poveikis ir išsilaiko iki 100 plovimų
  • Tik natūralūs ingredientai, biologiškai suyrantis
  • Dermatologiškai patikrinta, veganiška ir be mikroplastiko
  • Vokietijoje pagamintas muilas

Naudojimas: Pirmiausia apipurkškite dviratį vandeniu, pašalindami stambų purvą. Drėgną šepetėlį arba kempinę išmuiluokite. Tada išvalykite dviratį ir dar kartą nuplaukite vandeniu. Pakartokite du ar tris kartus, to pakanka nuplauti. 

Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės