Meniu
0
Norai

Muc-Off X-3 Dirty Chain Machine - grandinės valymo prietaisas

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: MUC277
Gamintojas: Muc-Off
Likutis: Turime
Muc-Off
Kaina:
42,90€ Paskutinė prekė!
-
+
Likutis Pristatymas
Parduotuvė 1 1-4 d.d.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

Muc-Off X-3 Dirty Chain Machine - grandinės valymo prietaisas


Ar jūsų grandinė kenčia nuo nuolatinio smėlio ir nešvarumų kaupimosi, ar pavargote nuo ilgų grandinės valymo darbų, kai norite tik sėsti ant balno ir važiuoti? "Muc-Off" turi sprendimą... pristato naująjį "Muc-Off X-3 Dirty Chain Machine"! Šis patentu apsaugotas ergonomiškas įrenginys pasižymi didelio atsparumo konstrukcija ir gali išvalyti grandinę per kelias sekundes!

Kadangi dviračių grandinių kaina vis didėja, verta pasirūpinti, kad jos tarnautų ilgai. Vienintelis būdas geriausiai išnaudoti savo grandinę ir jos veikimo efektyvumą - užtikrinti, kad ji būtų reguliariai ir tinkamai valoma bei tepama. X-3 nešvarių grandinių mašina yra bene paprasčiausias būdas gerai nušveisti grandinę!

Rinkinyje yra 75 ml "Muc-Off Drivetrain Cleaner" valiklio priemonė. Šį revoliucinį skystį galima purkšti ant pavaros arba pilti tiesiai į viršutinį aparato rezervuarą, kuris išleidžiamas valdymo mygtuku. Taip užtikrinama, kad valiklio naudojimas būtų greitas ir lengvai kontroliuojamas. X-3 įrenginys ir valiklis bendradarbiauja, kad visais įmanomais kampais paveiktų riebalus ir nešvarumus ir užtikrintų geriausią, giluminį net pačių nešvariausių dviračių grandinių valymą.

Abrazyviniai valymo dantys ir besisukantys šepečio ratukai, turintys 120 kontaktinių taškų, aprėpia visas atskiros grandinės grandies vietas, kad būtų giliai ir kruopščiai išvalytos. Galiausiai nešvaraus skysčio perteklius nuteka į antrą apatinį rezervuarą, kad jis nepatektų ant švarios grandinės. Daugiau jokių perdirbtų nešvarumų ant visos grandinės! "Muc-Off Drivetrain Cleaner" yra visiškai biologiškai suyrantis ir jį saugu išmesti į kanalizaciją!

  • Per kelias sekundes lengvai pašalina riebalus, nešvarumus ir grandinės alyvą
  • Giliausias valymas dėl 120 kontaktinių taškų
  • Lengva valyti ir naudoti pakartotinai
  • Patvari konstrukcija, sukurta ilgam laikui
  • Į komplektą įeina 75 ml "Muc-Off Drivetrain Cleaner" valiklio
  • Puikiai tinka plento, MTB ar Gravel dviračių grandinėms


Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės