Meniu
0
Norai

RockShox Lyrik Ultimate RC2 DebonAir+ 29" priekinis amortizatorius | Tapered | 15x110mm | 44mm Offset

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: -
Gamintojas: Rockshox
Likutis: Teirautis
Rockshox
Kaina:
239,00€
Atsiprašome, bet šiuo metu šios prekės neturime. Dėl tikslesnio pristatymo termino prašome teirautis telefonu arba el. paštu.
-
+
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

RockShox Lyrik Ultimate RC2 DebonAir+ 29" priekinis amortizatorius | Tapered | 15x110mm | 44mm Offset


"RockShox Paragon Gold RL": Universalus našumas

"RockShox Paragon Gold RL" sukurta taip, kad be vargo išlygintų tiek kelio, tiek tako paviršių, nes yra 700c pritaikytas ratams. Įrengtas patikrintas "Motion Control™" amortizatorius ir "Solo Air™" orinė spyruoklė, todėl "Paragon Gold RL" užtikrina švelnų ir nuspėjamą važiavimą, kad ir kur jus nuvestų nuotykiai.

Pagrindinės savybės:

  • Motion Control™ Amortizatorius: Siūlomas žemo greičio suspaudimo reguliavimas iki blokavimo su fiksuotu atoveikiu, užtikrinantis tikslų valdymą ir pritaikymą.
  • Solo Air™ Orinė Spyruoklė: Siūlo komfortišką, nuspėjamą važiavimą, kurį galima nustatyti per kelias sekundes, užtikrinant komfortą ir stabilumą bet kokioje vietovėje.
  • Integruoti Tvirtinimai: Šviesos laikiklis ant šakės atramos, taip pat į šakės kojeles integruoti sparno ir ratlankio ar disko laikikliai padidina universalumą ir praktiškumą.
  • Aukščiausios Kokybės Apdaila: Juodos spalvos aliuminio viršutinio vamzdžio apdaila suteikia elegantišką, aukštos kokybės išvaizdą.

Techninės savybės
Amortizatoriaus tipas Orinis
Amortizatoriaus rakinimas Ant amortizatoriaus
Šakės vamzdis 1 1/8
Ašies tipas Quick Release
Ašies ilgis (mm) 9x100mm QR
Stabdžių tipas Disc Brake
Nuotolinio rakinimo sistema komplekte Nėra

Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės