Meniu
0
Norai

RockShox Reba RL Solo Air Boost OneLoc 29" priekinis amortizatorius | Tapered | 15x110mm | 51mm Offset

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: -
Gamintojas: Rockshox
Rockshox
Kaina:
519,00€
-
+
Norėdami sužinoti šios prekės likučius ir pristatymo terminus pirmiausiai pasirinkite norimą variantą.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

RockShox Reba RL Solo Air Boost OneLoc 29" priekinis amortizatorius | Tapered | 15x110mm | 51mm Offset


"RockShox Reba RL": Universalios XC ir lengvų trasų savybės

"RockShox Reba RL" yra viena sėkmingiausių ir darbingiausių "RockShox" šakių, dabar patobulinta SID modelio naujovėmis. Ši universali šakė sujungia klasikinį krosinį našumą ir lengvojo trailo galimybes, todėl yra kaip niekada pajėgi. Turėdama "Motion Control™" amortizatorių ir puikiai suderinamą "Solo Air™" spyruoklę, "Reba RL" užtikrina sklandų ir jautrų važiavimą įvairiomis vietovėmis.

Pagrindinės savybės:

  • "Motion Control™" amortizatorius: Užtikrina efektyvų amortizavimą, pagerindamas šakės veikimą tiek važiuojant krosą, tiek lengvais takais.
  • Solo Air™ spyruoklė: Tai labai lengvai reguliuojama pneumatinė spyruoklė, leidžianti lengvai reguliuoti, kad važiavimas būtų švelnus ir nuspėjamas.
  • Nuotolinis suderinamumas: Suderinamumas su TwistLoc™ ir OneLoc™ nuotolinio valdymo pulteliais, leidžiančiais patogiai valdyti amortizacijos nustatymus.

Techninės savybės
Amortizatoriaus tipas Orinis
Amortizatoriaus rakinimas Nuotolinis
Šakės vamzdis 1,5 Tapered
Ašies tipas Thru-Axle
Ašies ilgis (mm) 15x110mm
Stabdžių tipas Disc Brake
Nuotolinio rakinimo sistema komplekte Yra

Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės