Meniu
0
Norai

RockShox Recon Silver RL Solo Air 29" priekinis amortizatorius | 1 1/8 | 9x100mm QR | 42mm Offset

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: -
Gamintojas: Rockshox
Rockshox
Kaina:
229,00€
-
+
Likutis Pristatymas
Parduotuvė 0 -
Tiekėjo sandėlys 5+ 10-14 d.d.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

RockShox Recon Silver RL Solo Air 29" priekinis amortizatorius | 1 1/8 | 9x100mm QR | 42mm Offset


"Recon Silver" MTB ir eMTB šakės: tikslumas ir patvarumas trasų entuziastams

"RockShox" "Recon Silver" yra dinamiška, universali šakė, sukurta siekiant pagerinti bet kokio kalnų dviračio (MTB) ar elektrinio kalnų dviračio (eMTB) našumą. Dėl specializuotų patobulinimų ir tvirtos konstrukcijos ji pasižymi puikiu standumu, tiksliu valdymu ir įvairiomis funkcijomis, atitinkančiomis įvairius dviračių poreikius.

Pagrindinės savybės:

  • Patobulintas dizainas: Medžiagų optimizavimas, sutelktas ties sutvirtinimo ir sandarinimo sritimis, padidina bendrą standumą ir pagerina vairavimo tikslumą, būtiną sudėtingose vietovėse.
  • Lanksčios ašies specifikacijos: "Recon Silver" yra įvairių specifikacijų, įskaitant 9QR, 15x100 mm arba 15x110 mm, todėl "Recon Silver" yra suderinama su daugeliu MTB ir eMTB komplektacijų.
  • Paruošta eMTB: (Tik OE), kad atitiktų visų tipų e. dviračių su 15x110 mm ašimi reikalavimus.
  • Išplėstinė slopinimo kontrolė: "RockShox" "Motion Control™" amortizacijos technologija, kuri apima mažo greičio kompresijos reguliavimą iki blokavimo, todėl užtikrina sklandų ir veiksmingą valdymą esant įvairioms paviršiaus sąlygoms.
  • Optimizuotas padangų montavimas: 15x110 mm versijoje be purvasaugių telpa iki 2,8" pločio padangos, nors naudojant pilną purvasaugį šis tarpas sumažėja, todėl galima reguliuoti pagal dviratininko pageidavimus ir trasos reikalavimus.
  • Aukščiausios kokybės konstrukcija: Juodos spalvos 32 mm plieno viršutiniai vamzdžiai ne tik užtikrina didelį standumą, bet ir suteikia šakei aukščiausios kokybės išvaizdą, kuri pagerina bet kokio dviračio estetiką.
  • BOOST standartas: BOOST technologija, kuri pagerina rėmo geometriją ir sutrumpina grandinės laikiklius, leidžia rinktis įvairesnius dantračius, didesnes padangas ir platesnius bei standesnius ratus.

Techninės savybės
Amortizatoriaus tipas Orinis
Amortizatoriaus rakinimas Ant amortizatoriaus
Šakės vamzdis 1 1/8
Ašies tipas Quick Release
Ašies ilgis (mm) 9x100mm QR
Stabdžių tipas Disc Brake
Nuotolinio rakinimo sistema komplekte Nėra

Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės