Meniu
0
Norai

PRO Stealth Curved Perf AF balenelis

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: -
Gamintojas: PRO
Likutis: Turime
PRO
Kaina:
129,00€ Paskutinė prekė!
-
+
Likutis Pristatymas
Parduotuvė 1 1-4 d.d.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

PRO Stealth Curved Perf AF balenelis


"PRO Stealth Curved Performance" balnelis sukurtas lankstiems dviratininkams, kurie užima agresyvią, aerodinaminę poziciją ir nori laisvai judėti į šonus minant pedalus. Šis balnelis pasižymi unikaliu trumpo ilgio ir šiek tiek siauresnės nosies konstrukcijos deriniu, palyginti su standartiniais "PRO Stealth" modeliais, palengvinančiu judesius į šonus. Dėl suapvalinto galinio profilio ir paaukštinto galo padidėja aerodinaminis efektyvumas neaukojant komforto.

Pagrindinės savybės:

  • Aerodinaminis dizainas: Specialiai pritaikytas dviratininkams, mėgstantiems agresyvią važiavimo laikyseną.
  • Dinaminių judesių palaikymas: Šiek tiek siauresnė nosis ir suapvalintas galinis profilis palaiko patogius šoninius judesius intensyvaus važiavimo metu.
  • Aukštos kokybės medžiagos: Tai ilgaamžiškumą ir lengvumą užtikrinantys INOX bėgeliai.
  • Didesnis komfortas: Lengvas EVA paminkštinimas ir plati anatominė įduba, kad būtų išvengta diskomforto jautriose vietose.
  • Lygus paviršius: Balnelio viršus padengtas lygia PU danga, kad būtų sumažinta trintis ir padidintas komfortas.
  • Suderinamumas: Visiškai suderinamas su visais PRO balnelio priedais, kad būtų galima pritaikyti individualų nustatymą.
  • Svoris: Kiekvieno modelio svoris yra nedidelis - 204 gramai.

Techninės savybės
Plotis 152mm
Medžiaga Carbon/Steel

Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės