Meniu
0
Norai

PRO Turnix Crmo balnelis

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: -
Gamintojas: PRO
Likutis: Turime
PRO
Kaina:
45,00€
-
+
Norėdami sužinoti šios prekės likučius ir pristatymo terminus pirmiausiai pasirinkite norimą variantą.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

PRO Turnix Crmo balnelis

The PRO Turnix Crmo Saddle is a saddle designed for a wide variety of riders who prefer a balanced pressure distribution and is set upon CRMO rails.
Designed to provide you with a better sports’ bicycle experience the PRO Turnix Crmo Saddle has a weaved side profile and a semi-rounded rear profile. This ensures that these saddles are ideal for moderately ­flexible riders who prefer a balanced pressure distribution. They feature a nylon base, set upon CRMO rails and boast PU padding which compliments an anatomical recess to ensure comfort. Available in two sizes – 142- and 152-millimetres wide – the narrowest of which weights 277 grams the Turnix Crmo Saddles are also compatible with all PRO Saddle Accessories.

HIGHLIGHTS
  • Designed for moderately flexible riders who prefer a balanced pressure distribution
  • Anatomic recess to relieve pressure
  • Durable PU cover
  • Compatible with PRO Saddle Accessories
  • Base: nylon
  • Padding: PU
  • Rails: CRMO
  • Widths: 142 and 152mm
  • Weight: from 277g

Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės