Meniu
0
Norai

GripGrab ThermaShell Water-Resistant moteriškos kelnės | Black

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: -
Gamintojas: GripGrab
Likutis: Turime
GripGrab
Kaina:
125,97€ 179,95€ -30%
-
+
Norėdami sužinoti šios prekės likučius ir pristatymo terminus pirmiausiai pasirinkite norimą variantą.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

GripGrab ThermaShell Water-Resistant moteriškos kelnės | BlackKad galėtumėte važinėti rudenį ir žiemą, jums reikia drabužių, kurie apsaugotų jus nuo gamtos stichijų ir leistų patogiai jaustis bet kokiomis sąlygomis. "GripGrab ThermaShell" vandeniui atsparios kelnės yra jūsų sprendimas - universalios konstrukcijos, užtikrinančios vandeniui ir vėjui atsparią apsaugą bei puikią izoliaciją nuo atšiaurių oro sąlygų.

Šiose kelnėse panaudotas tas pats aukšto tempimo softshell audinys kaip ir GripGrab AquaRepel pašiltinimuose: šis trisluoksnis audinys turi 100 % vandeniui, vėjui ir orui atsparią membraną, kuri apsaugo visas kojas ir apatinę nugaros dalį nuo blogiausio žiemos oro ir galinio rato purslų. Apsauginis audinys turi keturių krypčių tempimo profilį, kad būtų patogiai prigludęs, o judesiai būtų maksimaliai laisvi.

Tose vietose, kur nėra visiškai vandeniui nelaidžios membranos audinio, pavyzdžiui, šlaunų apačioje, užpakalinėje kelių dalyje ir juosmenyje, naudojamas minkštas šukuotas vilnonis audinys, užtikrinantis papildomą izoliaciją. Šis vilnonis audinys, kaip ir kitos audinio plokštės, apdorotas PFC neturinčia patvariąja vandenį atstumiančia (DWR) priemone, todėl veiksmingai apsaugo nuo lietaus ir galinių ratų purslų.

ThermaShell kelnių paminkštinimas yra unikalus - tai aukščiausio lygio sėdynės paminkštinimas, įrengtas apatiniuose GripGrab Ventilite Padded Liner šortuose, kuriuos galima dėvėti po neminkštintomis išorinėmis kelnėmis.

Elastic Interface LIÈGE HP sėdynės pagalvėlė užtikrina komfortą ilgų distancijų metu dėl didelio tankio putų įdėklų; jie strategiškai išdėstyti taip, kad sumažintų spaudimą dubens takeliams, sėdynės kaulams ir tarpvietei. Puikus skirtingo tankio perforuotų putų derinys užtikrina išskirtinį pralaidumą orui ir didžiausią judėjimo laisvę.

Patys šortai su įklotu pagaminti iš labai elastingo audinio ir itin pralaidaus orui tinklelio, o platus elastinis juosmuo sumažina spaudimo taškus. Elastiniai sukibimai su silikoniniais taškeliais ant kraštų tvirtai išlaiko šortus savo vietoje, net kai jie dėvimi po kelnėmis.

Grįžę namo, valydami dviratį nuvalykite purvą nuo kelnių - ir jos bus paruoštos kitam važiavimui. Tuo tarpu šortus su įklotu galite pasilikti ir užbaigti treniruotę, atlikdami keletą tempimo pratimų uždaroje patalpoje. Nuimamų šortų su pamušalu koncepcija reiškia, kad po kiekvieno važiavimo galite skalbti šortus ir nereikia skalbti viso komplekto: tai geriau tinka kelnėms, nes jos ilgiau išlaiko neperšlampamumą ir eksploatacines savybes, o mažesnis skalbimo kiekis yra palankesnis aplinkai. Tokia gaminio konstrukcija taip pat leis jums važiuoti kelias dienas iš eilės nesirūpinant, kaip skalbti ir džiovinti kelnes, tiesiog keičiant vidinius šortus.

Kitos detalės - šviesą atspindintys elementai, kurie padės sustiprinti jūsų matomumą kelyje prasto apšvietimo sąlygomis, taip pat profiliuotos plokščios siūlės, užtikrinančios patogų prigludimą, kad ir kaip stipriai mintumėte pedalus.

Sukurtos žiemoms - šios kelnės su petnešomis bus šiltos, patogios ir apsaugotos nuo gamtos stichijų, kai važiuosite ilgas šaltas keliones.

SAVYBĖS

 • Neperšlampanti ir kvėpuojanti - priekinės, šoninės ir galinės panelės pagamintos iš trisluoksnio softshell audinio su visiškai neperšlampančia ir kvėpuojančia membrana, užtikrinančia maksimalią apsaugą.
   
 • Didelio elastingumo ir saugaus prigludimo - Keturpusio elastingumo softshell audinys užtikrina patogų prigludimą bei maksimalią judėjimo laisvę.
   
 • Anatomiškai optimalus prigludimas - plokščios siūlės yra iš anksto suformuotos ir profiliuotos, kad optimaliai priglustų aplink kelius ir per kojų judesius.
   
 • Šortai su tinkliniu paminkštinimu - Nuimami šortai su paminkštinimu, kuriuos galima dėvėti po šiomis nepaminkštintomis kelnėmis su petnešomis, Elastic Interface LIÈGE HP paminkštinimas užtikrina komfortą važiuojant ilgas distancijas.
   
 • Šiltinantis vilnonis audinys - šlaunų apačioje, užpakalinėje kelių dalyje ir juosmenyje naudojamas itin elastingas vilnonis audinys, užtikrinantis papildomą izoliaciją, pralaidumą orui ir patogumą.

PRIEŽIŪRA IR SUDĖTIS

Skalbti skalbimo mašinoje 30°C
Nebalinti
Nedžiovinti džiovinimo kameroje
Nelyginti

Korpuso audinys: Įdėklas: 84% poliamidas 16% elastanas, įdėklas 2: 64% poliamidas 23% poliesteris 13% elastanas, paminkštinimas: 100% poliuretanas

Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės