Meniu
0
Norai

GripGrab Hi-Vis dviratininko aprangos aksesuarų rinkinys

0/5 1 įvertinimai
Prekės kodas: -
Gamintojas: GripGrab
Likutis: Turime
GripGrab
Kaina:
48,27€ 68,95€ -30%
-
+
Norėdami sužinoti šios prekės likučius ir pristatymo terminus pirmiausiai pasirinkite norimą variantą.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

GripGrab Hi-Vis dviratininko aprangos aksesuarų rinkinys

Puiki dovana dviratininkams, kurioje yra trys gaminiai, skirti apsaugoti galvą, rankas ir kaklą šaltų žiemos pasivažinėjimų metu, taip pat pagerinti matomumą. Dovanų dėžutėje yra: "GripGrab Ride Hi-Vis" vėjo nepraleidžiančios pirštinės, "GripGrab" lengva šilta Hi-Vis kepurė ir "GripGrab" daugiafunkcinė Hi-Vis skarelė.

Dovanų dėžutėje yra visi pavasario, rudens ir ankstyvos žiemos važiavimui dviračiu reikalingi priedai: "GripGrab Ride Hi-Vis" vėjo nepraleidžiančios pavasario-rudens pirštinės, "GripGrab" daugiafunkcinis kaklo šildytuvas ir "GripGrab" lengva šilta Hi-Vis kepurė.

Pirštinės pagamintos iš apsauginės vėjui atsparios išorinės medžiagos, o kepurė - iš izoliacinės minkštos šukuotos vidinės medžiagos, kad būtų patogu važiuoti dviračiu šaltuoju metų laiku.

Šie dviračių aksesuarai - tai papildoma įranga, su kuria norėsite važiuoti, kai vasara baigsis ir įsivyraus ruduo.

Lengvos dviratininkų pirštinės turi su jutikliniu ekranu suderinamus nykščio galiukus, kad galėtumėte atsiliepti į skambučius ar fotografuoti ne sezono metu patiriamus dviračių nuotykius nenusiimdami pirštinių.

Dar viena pirštinių ypatybė, kuri taip pat yra ir ant kepurės - šviesą atspindinčios detalės. Atspindintys logotipai ir akcentai gali padėti pagerinti matomumą važiuojant dviračiu prasto apšvietimo sąlygomis.

 

Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

1 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Renatas N.

2023/02/14
Renatas N. Patvirtintas pirkėjas
Rinkinys tikrai geras… bet pirštinės…tris kartus užsidėjau ir nuplyšo riešo juostelė… hmm…

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės