Meniu
0
Norai

GripGrab Waterproof Knitted Thermal pirštinės | Navy Blue

0/5 1 įvertinimai
Prekės kodas: -
Gamintojas: GripGrab
Likutis: Turime
GripGrab
Kaina:
52,95€
GripGrab Waterproof Knitted Thermal pirštinės | Black GripGrab Waterproof Knitted Thermal pirštinės | Navy Blue GripGrab Waterproof Knitted Thermal pirštinės | Yellow Hi-Vis
Dydžių lentelė
-
+
Norėdami sužinoti šios prekės likučius ir pristatymo terminus pirmiausiai pasirinkite norimą variantą.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

GripGrab Waterproof Knitted Thermal pirštinės | Navy Blue

Megztas, kad būtų patogu, bet su vandeniui atsparia membrana, kad rankos išliktų šiltos ir sausos važiuojant drėgnu oru.

"GripGrab" vandeniui atsparios megztos termo pirštinės - tai jūsų draugės, kurios padės turėti sausas ir šiltas rankas važiuojant dviračiu vėsiais drėgnais rytais.

Šios universalios pirštinės pagamintos iš megzto audinio su vandeniui nelaidžia membrana; jos yra minkštas ir izoliuojantis sluoksnis, kad vėjas ir krituliai nesušaldytų pirštų.

Ant delnų yra silikoninis atspaudas ir subtilios šviesą atspindinčios detalės; pirštinės padės išlaikyti kontrolę ir tamsoje išryškins jūsų rankų signalus. Puikios pirštinės permainingoms sąlygoms.

Savybės

- Atsparios vandeniui
- Izoliacinės
- Atsparios vėjui
- Idealiai tinka drėgnoms sąlygoms
- Atspindinčios detalės
- Silikono sustiprintas sukibimas
- Pralaidus orui

Medžiaga: 

Išorinė: 90% poliamidas, 8% elastanas, 2% guma

Vidinė:70% akrilas, 20% poliamidas, 8% elastanas, 2% guma.

Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

1 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Saulius R.

2022/09/24
Saulius R. Patvirtintas pirkėjas
Puiki kokybė! Greitas pristatymas

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės