Meniu
0
Norai

GripGrab Ride Thermal Short Sleeve apatiniai marškinėliai | Navy Blue

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: -
Gamintojas: GripGrab
Likutis: Išparduota
GripGrab
Atsiprašome, bet šiuo metu šios prekės neturime. Dėl tikslesnio pristatymo termino prašome teirautis telefonu arba el. paštu.
GripGrab Ride Thermal Short Sleeve apatiniai marškinėliai | Black GripGrab Ride Thermal Short Sleeve apatiniai marškinėliai | White
-
+
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

GripGrab Ride Thermal Short Sleeve apatiniai marškinėliai | Navy Blue

Dėl puikios termoreguliacijos ir kvapų nepraleidžiančios medžiagos šis apatinis sluoksnis idealiai tinka pakartotiniam naudojimui rudens ir žiemos mėnesiais.

"GripGrab Ride Thermal" apatiniai marškinėliai yra universalus pagrindas bet kokiai dviratininko aprangai šaltomis ir švelniomis sąlygomis. Dviejų sluoksnių konstrukcijoje panaudotos polietileno mišinio medžiagos, kurios gerai praleidžia orą ir drėgmę, kad būtumėte sausi ir galėtumėte susitelkti į važiavimą.

Kad ši liemenė išliktų gaivi ir neskleistų kvapų, ji apdorota "Polygiene®". Jos "Wear More. Wash Less®" technologija, kurioje naudojami sidabro jonai, mažina nemalonų kvapą sukeliančių bakterijų kaupimąsi. Šis apdorojimas yra visiškai saugus dėvėti ant odos ir neišsiplauna. Sumažėjus bakterijų kaupimuisi, sumažėja nemalonus kvapas, todėl mažiau skalbiama, o tai reiškia, kad "Polygiene®" taip pat gali gerokai pailginti apatinio sluoksnio tarnavimo laiką ir sumažinti jo poveikį aplinkai.

Nesvarbu, ar prakaituojate prieš sezoną, ar ieškote papildomos izoliacijos vėsų rudens rytą, šis bazinis sluoksnis užtikrins sausumą ir komfortą.

  • Šiltinimas
  • Nuo kvapo saugantis "Polygiene®" audinys
  • Lengvai suspaudžiantis ilgis
  • Kvėpuojantys
  • Idealiai tinka nuo šaltų iki švelnių sąlygų

Medžiagos
50 % polipropilenas
50 % poliesteris

Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės