Meniu
0
Norai

GripGrab RaceAero TT 2 Time Trial Road antbačiai | Navy Blue

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: -
Gamintojas: GripGrab
Likutis: Išparduota
GripGrab
Atsiprašome, bet šiuo metu šios prekės neturime. Dėl tikslesnio pristatymo termino prašome teirautis telefonu arba el. paštu.
GripGrab RaceAero TT 2 Time Trial Road antbačiai | Black GripGrab RaceAero TT 2 Time Trial Road antbačiai | White
-
+
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

GripGrab RaceAero TT 2 Time Trial Road antbačiai | Navy Blue

Antbačiai lenktynių situacijoms, kai svarbi kiekviena sekundė

"GripGrab RaceAero TT" antbačiai yra tai, ko jums reikia, kai svarbi kiekviena sekundė. Aerodinaminis efektyvumas yra svarbiausias laiko važiavimuose, o šie aerodinaminiai antbačiai sukurti taip, kad sutaupytų jums sekundžių; jie išlygina turbulentinį oro srautą per dviratininko batų dirželius ir sagtis, taip sumažindami pasipriešinimą. Šiuos antbačius naudokite ypatingomis progomis, kai sutaupytos sekundės yra labai svarbios.

Savybės

- Aerodinaminis kirpimas
- Didelis elastingumas

Medžiagos 70 % poliesteris, 30 % elastanas

Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės