Meniu
0
Norai

GripGrab RaceAero 2 Lightweight Road antbačiai | Red

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: -
Gamintojas: GripGrab
Likutis: Turime
GripGrab
Kaina:
31,95€
GripGrab RaceAero 2 Lightweight Road antbačiai | Black GripGrab RaceAero 2 Lightweight Road antbačiai | Navy Blue GripGrab RaceAero 2 Lightweight Road antbačiai | Red GripGrab RaceAero 2 Lightweight Road antbačiai | White
-
+
Likutis Pristatymas
Parduotuvė 2 1-4 d.d.
Tiekėjo sandėlys 0 -
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

GripGrab RaceAero 2 Lightweight Road antbačiai | Red

Batų antbačiai lenktynėms, kai svarbi kiekviena sekundė. Lengvi, labai elastingi viršutiniai batų antbačiai, skirti išlyginti oro srautą ir pagerinti aerodinamiką.

"GripGrab RaceAero II" lengvi antbačiai sukurti taip, kad išlygintų oro srautą virš dviratininko batų sagčių ir skląsčių; taip užtikrinamas greitesnis siluetas, kai jie sukasi ore.

Pagaminti iš lengvos, labai elastingos medžiagos ir yra vientisi. Minimaliai talpūs, tačiau maksimaliai pagerina aerodinamines savybes plento lenktynėse ar važiavimuose laikui. Pasirinkite spalvą, derančią prie jūsų komplekto.

Savybės

- Tinka lenktynėms
- YKK® užtrauktukas

Medžiagos 85 % poliamidas, 15 % elastanas

Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės