Meniu
0
Norai

GripGrab Primavera Knitted Spring - Autumn Road antbačiai | Pink Hi-Vis

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: -
Gamintojas: GripGrab
Likutis: Išparduota
GripGrab
Atsiprašome, bet šiuo metu šios prekės neturime. Dėl tikslesnio pristatymo termino prašome teirautis telefonu arba el. paštu.
GripGrab Primavera Knitted Spring - Autumn Road antbačiai | Black GripGrab Primavera Knitted Spring - Autumn Road antbačiai | Yellow Hi-Vis
-
+
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

GripGrab Primavera Knitted Spring - Autumn Road antbačiai | Pink Hi-Vis

Papildoma izoliacija kojoms pavasario ir rudens kelionėse

Dėvėkite "GripGrab Primavera" antbačius ant plento dviračių batų, kad sumažintumėte vėjo dvelksmą ir suteiktumėte papildomą izoliaciją vėsių pavasario ar rudens kelionių metu.

Jas lengva užsimauti ir lengva skalbti. Be to, jos padeda išlaikyti dviratininko batus švarius ir blizgančius. Ant pado yra dvi iš anksto išpjautos skylės - pedalams ir kulnui.

Savybės

- Lengvai izoliuoja
- Aukštos ir elastingos

Medžiagos 87 % poliamidas, 8 % elastanas, 5 % poliesteris

Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės