Meniu
0
Norai

Elite Crono CX triatlono gertuvė su laikikliu 500 ml

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: 0206510
Gamintojas: Elite
Likutis: Turime
Elite
Kaina:
24,90€ Paskutinė prekė!
-
+
Likutis Pristatymas
Parduotuvė 0 -
Tiekėjo sandėlys 1 5-12 d.d.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

Elite Crono CX triatlono gertuvė su laikikliu 500 ml

Komplektas Crono CX

Puikus rinkinys, skirtas važiavimams laikui ir triatlonui

Kit Crono CX - tai gertuvės ir gertuvės laikiklio rinkinys, suprojektuotas ir pagamintas taip, kad užtikrintų maksimalias aerodinamines savybes, puikiai tinkantis laiko važiavimams ir triatlonui.

Tai "WorldTour" komandų dažniausiai naudojamas aerodinaminis komplektas.

Sukurtas ir išbandytas vėjo tunelyje

Daugkartiniai bandymai vėjo tunelyje projektuojant leido supaprastinti visus paviršius, kad būtų pasiekti precedento neturintys aerodinaminiai rezultatai.

Išskirtinė ad hoc sujungimo sistema užtikrina stabilų ir patikimą gertuvės laikymą net važiuojant dideliu dviračio greičiu, kuris būdingas važiavimams laikui.

Aerodinaminė apdaila

Ant "Kit Crono CX Fiberglass" gertuvės yra greičio efekto apdaila, kuri puikiai tinka aerodinaminiam įsiskverbimui treniruočių metu pagerinti.

Nenuostabu, kad šis rinkinys yra vienas iš labiausiai naudojamų profesionalių triatlono sportininkų ir daugumos "WorldTour" komandų.

Skystis teka tik šiek tiek prisilietus ranka prie gertuvės korpuso, kurį galima išspausti.

Turi hermetišką antgalį, kad būtų išvengta ir atsitiktinio skysčio išsiliejimo, net kai gertuvė apversta aukštyn kojomis. Ji taip pat užtikrina vienakryptį ir gausų skysčio tekėjimą, apie 47 ml/s.

Didelis atsparumas

Kit Crono CX Fiberglass gertuvės laikiklis pagamintas iš monokokinės struktūros, visiškai sutvirtintos pluoštu ir labai atsparios medžiagos. Jis buvo kruopščiai suprojektuotas taip, kad būtų kuo labiau sumažinti tie elementai, kurie nepatiria įtempių, ir, atvirkščiai, sustiprintos tos sritys, kurios iš tikrųjų patiria įtempius, siekiant užtikrinti didelį atsparumą ir ilgaamžiškumą.

Techninės savybės
Talpa 500 ml
Medžiaga Plastikas

Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės