Meniu
0
Norai

BLIZ Active Matrix Small | Matte Black akiniai

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: 52407-13
Gamintojas: Bliz
Likutis: Turime
Bliz
Kaina:
89,95€ Paskutinė prekė!
BLIZ Active Matrix Small | Matt White akiniai BLIZ Active Matrix Small | Matt Burgundy akiniai BLIZ Active Matrix Small | Transparent Black akiniai BLIZ Active Matrix Small | Matte Pastel Mint akiniai BLIZ Active Matrix Small | Matte Black akiniai
-
+
Likutis Pristatymas
Parduotuvė 1 1-4 d.d.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

BLIZ Active Matrix Small | Matte Black akiniai


Išlaisvinkite savo vidines galias su Matrix Small. Geriausiai tinkantis smulkesniam veidui. Modelis, puikiai subalansuotas dviračių sportui, lygumų slidinėjimui ir daugumai kitų sporto sričių. Su Matrix niekada nieko nepraleisite. Platus cilindro formos lęšis ir pažangi ventiliavimo sistema visada suteikia geriausią įmanomą matomumą. #MATRIXSMALL

Pagrindinės savybės
Matrix Small yra modelis, kur funkcionalumas ir stilius kaunasi dėl aukščiausios pozicijos. Platus pasirinkimas tarp skirtingų, išsiskiriančių spalvų ir jokio kompromiso, kai kalbama apie panaudojimą. Matrix Small yra unisex modelis, geriausiai smulkiam veidui. Tikėtis iš Matrix galite daug. Ir visiškai pasikliauti esant sudėtingiausiems iššūkiams. Fantastiškas komfortas naudoti, nepralenkiamas matymo laukas ir paskutinis, bet ne mažiau svarbus - stilius, kuris nepaliks abejingų aplinkinių žvilgsnių. 

Lęšių savybės
Matrix Small aprūpinti Hydro Lens Technology™ sistema. Aukštos optinės kokybės X-PC lęšiai - aiškiam ir tiksliam matomumui bei panaudojimui skirtingomis oro sąlygomis. Lęšiai suteikia visišką UV apsaugą ir turi papildomas hidrofobines bei nuo braižymosi apsaugines savybes.

Medžiagos
MatrixSmallyra pagaminti iš Griliamido TR90, aukštos technologijos medžiagos, kuri išsiskiria mažu svoriu ir lankstumu. Matrix Small svoris tesiekia vos 32 gramus. Aukštos technologijos medžiaga, kurią malonu naudoti tiek žemoje, tiek aukštoje temperatūroje.

Panaudojimo galimybės
Su Matrix Small visada lengva rasti tai, kas tinkama Jums. Visada esate pasiruošęs sekančiam iššūkiui. Kojelės gali būti reguliuojamos siekiant rasti geriausią prigludimą. Pakreipiamos nosies dalys užtikrina, jog akiniai laikytųsi vietoje. Lengvai keičiami lęšiai, kurie gali būti įsigyjami atskirai su skirtingais filtrais ir spalvomis, geriausiam kontrastui ir matomumui skirtingomis oro sąlygomis. 


Techninės savybės
Filtro kategorija 3
Lęšio technologija Standartinė
Dydis Small

Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės