Meniu
0
Norai

BLIZ Active Matrix | Nano Optics Nordic Light Matt Black Begonia akiniai

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: 52104-14N
Gamintojas: Bliz
Likutis: Turime
Bliz
Kaina:
109,95€
-
+
Likutis Pristatymas
Parduotuvė 5+ 1-4 d.d.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

BLIZ Active Matrix | Nano Optics Nordic Light Matt Black Begonia akiniai


Modelis, puikiai tinkantis dviračių sportui, lygumų slidinėjimui ir daugumai kitų sporto sričių. Su Matrix niekada nieko nepraleisite. Platus cilindro formos lęšis ir pažangi ventiliavimo sistema visada suteikia geriausią įmanomą matomumą. #MATRIX

Matrix aprūpinti unikaliais NordicLight technologijos lęšiais, kurie ženkliai sustiprina kontrastus ir spalvas, suteikiant itin tikslų ir aiškų vaizdą, esant prietemai ir išblukusiai šviesai. Daugybė reguliavimo galimybių geriausiam įmanomam patogumui. Matrix Nordic Light yra patogus modelis, kuris padeda siekti geriausių savo tikslų, net kai ir matomumo sąlygos nėra palankios. #NordicLight

Pagrindinės savybės
Matrix yra modelis, kur funkcionalumas ir stilius kaunasi dėl aukščiausios pozicijos. Tai yra unisex modelis, geriausiai tinkantis vidutiniam ir stambesniam veidui. Matrix galite visiškai pasikliauti esant sudėtingiausiems iššūkiams. Susireguliuokite akinius taip, kad atrastumėte idealų prigludimą ir leiskite savo darbą atlikti lęšių savybėms ir efektyviai ventiliacijai. Iš Matrix galite tikėtis daug. Labai patogūs naudoti, nepralenkiamas matymo laukas ir paskutinis, bet ne mažiau svarbus - stilius, kuris nepaliks abejingų aplinkinių žvilgsnių. 

Lęšių savybės
Matrix yra aprūpinti NordicLight lęšiais. Ypatingos technologijos lęšiai, kurie ženkliai susitiprina kontrastus ir spalvas, suteikiant itin tikslų ir aiškų vaizdą, esant prietemai ir išblukusiai šviesai. Šie lęšiai pašalina išblukusias spalvas tarp mėlynos ir žalios, ir žalios ir raudonos bangų ilgių. Būtent šios pasirinktos spalvos yra blokuojamos dėka NordicLight lęšių, nulemiant esminį patobulinimą perteikiant kontrastą ir ryškumą, net ir pačiomis sudėtingiausiomis oro sąlygomis.

Medžiagos
Matrixyra pagaminti iš Griliamido TR90 medžiagos, kuri išsiskiria mažu svoriu ir lankstumu. Matrix svoris tesiekia vos 34 gramus. Aukštos technologijos medžiaga, kurią malonu naudoti esant didelei kaitrai, kaip ir stingdančiam šalčiui.

Panaudojimo galimybės
Su Matrix visada esate pasiruošęs sekančiam iššūkiui. Pareguliuokite kojelių galus siekiant rasti geriausią prigludimą. Pakreipiamos nosies dalys užtikrina, jog akiniai laikytųsi vietoje. Lengvai keičiami lęšiai, kurie gali būti įsigyjami atskirai su skirtingais filtrais ir spalvomis, geriausiam kontrastui ir matomumui skirtingoms oro sąlygoms. 


Techninės savybės
Filtro kategorija 2
Lęšio technologija Nordic Light
Dydis M/L

TOP

Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės