Meniu
0
Norai

BLIZ Active Matrix | Nano Optics Photochromic Matt White akiniai

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: 52304-03P
Gamintojas: Bliz
Likutis: Turime
Bliz
Kaina:
169,95€
BLIZ Active Matrix | Nano Optics Photochromic Black akiniai BLIZ Active Matrix | Nano Optics Photochromic Matt White akiniai
-
+
Likutis Pristatymas
Parduotuvė 3 1-4 d.d.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

BLIZ Active Matrix | Nano Optics Photochromic Matt White akiniai


Nano Optics Photochromi akiniai yra aprūpinti unikaliais fotochrominiais lęšiais, kurie savaime patamsėja pagal saulės šviesos intensyvumą (UV). Lęšių intervalas yra 1-3 filtro kategorijos priklausomai pagal esamas oro sąlygas. Nano Optics lęšiai suteikia itin tikslų vaizdą ir turi ypatingas integruotas apsaugines savybes nuo rasojimo. Daugybė reguliavimo galimybių suteikia jums aukščiausio lygio komfortą. Matrix Nano Optics Photochromic palaiko maksimalų jūsų efektyvumą, net kai oro sąlygos tampa prasčiausios! #NANOOPTICSPHOTOCROMIC

Išlaisvinkite savo vidines galias su Matrix. Modelis puikiai tinkantis dviračių sportui, lygumų slidinėjimui ir daugumai kitų sporto sričių. Su Matrix niekada nieko nepraleisite. Platus cilindro formos lęšis ir pažangi ventiliavimo sistema visada suteikia geriausią įmanomą matomumą. #MATRIX

Pagrindinės savybės
Matrix yra modelis, kur funkcionalumas ir stilius kaunasi dėl aukščiausios pozicijos. Tikėtis iš Matrix galite daug. Ir visiškai pasikliauti esant sudėtingiausiems iššūkiams. Matrix Nano Optics Photochromic jums suteikia keleta esminių savybių: Fotochrominiai lęšiai, integruota itin efektyvi apsauga nuo rasojimo, pranašus komfortas ir preciziškas vaizdo tikslumas besikeičiančiomis oro sąlygomis.

Lęšių savybės
Matrix Nano Optics Photochromic aprūpinti fotochrominiais lęšiais. Aukštos optinės kokybės X-PC lęšiai - aiškiam ir tiksliam matomumui bei panaudojimui skirtingomis oro sąlygomis, kurie savaime patamsėja pagal esamą saulės šviesą reaguojant į UV. Lęšiai suteikia visišką UV apsaugą ir turi efektyvias hidrofobines savybes, taip pat nuo braižymosi apsaugines savybes bei multidangą.

Medžiagos
Matrixyra pagaminti iš Griliamido TR90, aukštos technologijos medžiagos, kuri išsiskiria mažu svoriu ir lankstumu. Matrix svoris tesiekia vos 34 gramus. Aukštos technologijos medžiaga, kurią malonu naudoti esant dideliam karščiui ar stingdančiam šalčiui.

Panaudojimo galimybės
Su Matrix visada lengva rasti tai, kas tinkama Jums. Visada esate pasiruošęs sekančiam iššūkiui. Kojelės gali būti reguliuojamos siekiant rasti geriausią prigludimą. Pakreipiamos nosies dalys užtikrina, jog akiniai laikytųsi vietoje. Lengvai keičiami MATRIX lęšiai, kurie gali būti įsigyjami atskirai su skirtingais filtrais ir spalvomis, geriausiam kontrastui ir matomumui. 


Techninės savybės
Filtro kategorija 1 2 3
Lęšio technologija Photochromic
Dydis M/L

Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės