Meniu
0
Norai

BLIZ Active DUST | Matt Steel akiniai

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: 52313-81
Gamintojas: Bliz
Likutis: Turime
Bliz
Kaina:
139,95€
-
+
Likutis Pristatymas
Parduotuvė 0 -
Tiekėjo sandėlys 2 2-4 d.d.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

BLIZ Active DUST | Matt Steel akiniai


TOUGH. RAW. SOLID.

Tvirtesnis ir lengvesnis, kuris nepasiduos. Dust yra modelis, kuriam galite patikėti savo gyvenimą. Mažo svorio nailoniniai lęšiai suteikia fantastišką optinę kokybę, ir itin tvirtas, nerūdijantis rėmelis užsandarina sandorį savo puikia išvaizda. Šalia viso šito, kojelių galai ir nosies dalis iš trinčiai atsparios gumos užtikrina stabilų akinių laikymasi, kaip klijai. Su Dust, esate pasiruošę bet kam. #DUST

Pagrindinės savybės

Norite kažko lengvo ir kartu tvirto, su atitinkama išvaizda? Dust yra tai, ko jums reikia. Šis modelis aprūpintas solidžiais nailoniniais lęšiais, kurie sujungia optinį skaidrumą ir neprilygstamą ilgaamžiškumą. Visa tai puikiai dera su rėmeliu, pagamintu iš įbrėžimams atsparaus nerūdijančio plieno.

Lęšių savybės

Dust aprūpintas solidžiais nailoniniais lęšiais. Nailonas - ta medžiaga, iš kurios gaminame lęšius? Kodėl taip, tikrai taip! Nailoniniai lęšiai yra lengvesni nei lęšiai iš polikarbonato ar stiklo, ypatingai lankstūs, atsparūs smūgiams, ir turi ženkliai geresnę optinę kokybę, nei jų konkurentai. Nepaisant to, nailoniniuose lęšiuose nėra BPA (Bisfenolio) ir jie palieka mažesnį pėdsaką aplinkai.

Medžiagos

Nerūdijančio plieno rėmelis nėra tiesiog puikiai atrodantis, tačiau ir atsparus įbrėžimams, lengvas ir ypatingai tvirtas. Ne taip ir toli nuo nuo titano - tik už prieinamesnę kainą!

Reguliavimo galimybės

Dust gali būti derinamas dviem unikaliais būdais - ant jūsų veido, ar tiesiog ant galvos, kaip stiliaus akcentas. Tai iš esmės viskas, ko jums reikia. Bet! Kai juos dėvite, ( o tai reiškia beveik visuomet ) galite mėgautis komfortišku prigludimu dėka nosies tiltelių ir reguliuojamų kojelių iš trinčiai atsparios gumos. 


Techninės savybės
Filtro kategorija 3
Lęšio technologija Standartinė
Dydis M/L

Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės