Meniu
0
Norai

Bioracer Epic moteriški marškinėliai | Warp Grey

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: -
Gamintojas: Bioracer
Likutis: Turime
Bioracer
Kaina:
49,50€ 99,00€ -50% Paskutinė prekė!
-
+
Norėdami sužinoti šios prekės likučius ir pristatymo terminus pirmiausiai pasirinkite norimą variantą.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

Bioracer Epic moteriški marškinėliai | Warp Grey

Ieškote aukščiausios klasės marškinėlių vidutinio šiltumo ar šiltomis sąlygomis? "Epic" moteriški marškinėliai kaip tik Jums.

Priekinė "Powerband" juosta užtikrina, kad marškinėliai puikiai laikytųsi viso važiavimo metu. 4 krypčių tampri medžiaga suteikia papildomos judėjimo laisvės. Besiūlės rankovės užtikrina laipsnišką suspaudimą ir maloniai priglunda.

Nugaroje yra trys lengvai pasiekiamose 3D kišenės. Pagal šį dizainą prie marškinėlių yra rankų pašiltinimai (įeina į komplektą).

Patarimai dėl dydžio: Jei jums nepatinka prigludusi apranga, patariame rinktis vienu dydžiu didesnę.

Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės