Meniu
0
Norai

Assos Active Wear skalbimo priemonė / 1000 ml

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: P139090499BOX
Gamintojas: Assos of Switzerland
Likutis: Turime
Assos of Switzerland
Kaina:
32,00€
-
+
Likutis Pristatymas
Parduotuvė 3 0-2 d.d.
Tiekėjo sandėlys 5+ 5-10 d.d.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

Assos Active Wear skalbimo priemonė / 1000 ml

Visada skalbkite sportinę aprangą ASSOS Active Wear skalbimo priemone, jei įmanoma, geriausia rankomis. Šis valiklis yra švelnus elastiniam pluoštui, jo pH neutralus, neleidžia kauptis kvapams, išlaiko medžiagos pralaidumą orui ir spalvas. Skirta skalbti skalbimo mašinoje arba rankomis.

Skalbimo instrukcijos:

Išverskite drabužius į kitą pusę, pasirinkite švelnų skalbimo ciklą, patikrinkite vandens temperatūrą (ne daugiau kaip 30 °C) ir vietoj įprastų skalbimo miltelių sportinei aprangai skalbti naudokite ASSOS Active Wear skalbimo piremonę arba kitą švelnų skystą muilą. Priešingu atveju sportinės aprangos porose gali likti skalbimo priemonių likučių, o tai gali labai sumažinti jos funkcionalumą.

Po kiekvieno naudojimo Assos rekomenduoja drabužius išskalauti švariu vandeniu ir pakabinti džiovinti (ne tiesioginiuose saulės spinduliuose). Niekada nedėkite sportinių drabužių į džiovyklę.

Patarimas:

Jei daug prakaituojate, Assos rekomenduoja po dėvėjimo išskalbti drabužius rankomis švariame vandenyje su švelniu muilu arba ASSOS Active Wear skalbimo priemone, nes prakaitas ir bakterijos gali pažeisti audinį.

Dozavimas:

Skalbimas rankomis: 1 dangtelis į 5 l vandens.
Skalbimas skalbimo mašinoje: 2-3 dangteliai

Kai kalbama apie Assos, šveicariška precizija ir kokybė yra dvi pagrindinės vertybės. Kiekvienas gaminys atspindi Šveicarijos aistrą už kokybę, ilgaamžiškumą ir stilių.

Kodėl Assos rūbai yra nepralenkiami?

  • Aukščiausia medžiagų kokybė: Assos renkasi tik geriausias medžiagas, garantuojančias šiltumą, komfortą ir ištvermę. Jūsų drabužis išlaikys savo formą ir kokybę metų metais.

  • Ergonomika ir dizainas: Kiekvienas rūbas yra projektuotas pagal dviratininko poziciją ant dviračio, siekiant užtikrinti didžiausią patogumą ir našumą kiekviename pasivažinėjime.

  • Technologinės naujovės: Assos naudoja progresyvias technologijas drabužių kūrime. Tai apima inovacijas, kurios saugo nuo lietaus, leidžia odai kvėpuoti ir išlaiko šiltumą.

  • Detalės: Smulkmenos, tokios kaip patogios kišenės, atšvaitai ir inovacinė konstrukcija, praturtina drabužio funkcionalumą.

  • Išskirtinės kolekcijos: Su Assos, jūs rasite rūbų liniją bet kokiam orui, važiavimo stiliui ir poreikiui.

  • Griežta kokybės kontrolė: Nuo pradinio medžiagų pasirinkimo iki baigto produkto, Assos užtikrina, kad jų rūbai atitinka aukščiausius standartus.

  • Stilingas minimalizmas: Elegantiškas ir subtilus dizainas, kuris džiugins tiek dviračio trasoje, tiek už jos ribų.

  • Garantija ir aptarnavimas: Per pirmuosius dvejus metus nuo įsigijimo, jei pastebėsite gamybos trūkumus Assos gaminiose, jie bus nemokamai pataisomi arba pakeisti naujais.

  • Apgadinimo apsauga: Per pirmąsias 30 dienų po įsigijimo, jei Assos gaminys bus sugadintas, pvz., dėl avarijos ar griūvimo, jis bus sutaisytas ar pakeistas visiškai nemokamai.

  • Nuolatinis remontas už patrauklią kainą: Jei po pradinio 30 dienų laikotarpio jūsų Assos gaminys bus pažeistas, Assos siūlo kokybišką remonto paslaugą už draugišką kainą. Dėl aukštos kokybės medžiagų ir gamybos, daugelį gaminio pažeidimų galima efektyviai ir patvariai suremontuoti.

Vien šie argumentai jau pakankami, kad suprastume, kodėl Assos yra mėgstamiausias pasirinkimas tarp profesionalių dviratininkų ir entuziastų.

 


Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės