Meniu
0
Norai

Morgan Blue Solid Chamois Cream, 200ml

5/5 1 įvertinimai
Prekės kodas: AR00129
Gamintojas: Morgan Blue
Likutis: Turime
Morgan Blue
Kaina:
13,00€
-
+
Likutis Pristatymas
Parduotuvė 5+ 1-4 d.d.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

Morgan Blue Solid Chamois Cream, 200ml

Solid Chamois Cream – higieniškai apsaugotas įdėklo kremas su natūraliu vitaminu E ir žolelių ekstraktais. Šis kremas padeda išvengti nuo įdėklo susidarančių žaizdų ir opų bei apsaugo sudirgusią odą nuo trinties ir prakaito fizinio krūvio metu.

Naudokite Solid Chamois kremą lietingu oru. Kremo sudėtyje yra Saint John‘s Wort bei alyvuogių aliejus. Laikykite vėsioje ir vaikams neprieinamoje vietoje. Saugokitės, kad nepatektų į akis.

Sudėtis: Parafino vaškas, Lanolinas, Europinio alyvmedžio aliejus, Paprastosios jonažolės aliejus.

TOP

Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

1 įvertinimai

5/5 Bendras įvertinimas
5
1
4
0
3
0
2
0
1
0

Vaidas L.

2023/10/23
Vaidas L. Patvirtintas pirkėjas
Tikiuosi tiks šlapiam orui.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės