Meniu
0
Norai

USWE įrankių dėklas

0/5 1 įvertinimai
Prekės kodas: 101208
Gamintojas: USWE
USWE
Kaina:
19,00€
-
+
Likutis Pristatymas
Parduotuvė 2 1-4 d.d.
Tiekėjo sandėlys 0 -
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

USWE įrankių dėklas

Įrankių dėklas - tai puiki vieta, kurioje galėsite laikyti visus įrankius ir įrangą, lengvai pasiekiamą vienu rankos mostu ir nesiknaisioti po kuprinę. Jį lengva sulankstyti, o viduje yra keli mažesni užtrauktuku užsegami skyriai, kurie leidžia geriau organizuoti įrankius, kad jie būtų tvarkingi, kai esate gamtoje. Dėklas sveria apie 60 g, yra maždaug 17 cm ilgio ir 11 cm pločio

Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

1 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Vidmantas .

2023/07/01
Vidmantas . Patvirtintas pirkėjas
Talpus, kompaktiškas.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės