Meniu
0
Norai

Union GH-011 galinio pavarų perjungėjo auselė | Canyon, Kellys, Decathlon, Fuji, Scott ir kt

0/5 1 įvertinimai
Prekės kodas: G011
Gamintojas: Union
Union
Kaina:
12,00€
-
+
Likutis Pristatymas
Parduotuvė 2 1-4 d.d.
Tiekėjo sandėlys 5+ 5-12 d.d.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

Union GH-011 galinio pavarų perjungėjo auselė | Canyon, Kellys, Decathlon, Fuji, Scott ir kt

Tinka šiems dviračiams: Bergamont, BH, Bianchi, BMC, Boardman, Bottechia, B'Twin, Canyon, Carrera, Centurion, Cinelli, Coluer, Commencal, Coppi, Corratec, Cube, Dahon, Decathlon, Diamondback, Fat Bike, Felt, Focus, Fuji, Ghost, Gitane, Haibike, Haro, K2, Kellys, Koga, Koga-Miyata, Kona, KTM, Lapierre, Marin, Masi, Massi, Megamo, Merida, Mongoose, Muddy Fox, Orange, Orbea, Pinarello, Raleigh, Rockrider, Rocky Mountain, Rose, Schwinn, Scott, Simplon, Stevens, Trek, Univega, Vitus, Wheeler, Wilier, Winora ir kt.

Su varžtu M8 x 0.75, dešinė

Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

1 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Tomas Radzevičius

2023/08/02
Tomas Radzevičius
Pirkau Kellys Cliff 90. Tiko idealiai - viskas puikiai veikia.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės