Meniu
0
Norai

Thule Motion 3 Low stogo bagažinė | XXL | Glossy Black

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: 69-639500
Gamintojas: Thule
Thule
Kaina:
999,00€ Paskutinė prekė!
-
+
Likutis Pristatymas
Parduotuvė 0 -
Tiekėjo sandėlys 1 2-7 d.d.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

Thule Motion 3 Low stogo bagažinė | XXL | Glossy Black


image1

"Thule Motion 3" stogo bagažinė: Supaprastinta saugykla kiekvienam nuotykiui

"Thule Motion 3" stogo bagažinė yra geriausias jūsų kelionių palydovas, nesvarbu, ar planuojate šeimos atostogas, kelionę su šunimi, ar slidinėjimo nuotykį. Ši stogo bagažinė sujungia išskirtinę talpą ir pažangią aerodinamiką, pasižymi elegantišku, žemo profilio dizainu, kuris padidina degalų naudojimo efektyvumą neaukojant vietos. Keliaukite be pastangų, naudodami intuityvias funkcijas, sukurtas patogiam naudojimui ir papildytas įvairiais naujoviškais priedais.

Pagrindinės savybės:

  • Modernus, funkcionalus dizainas: "Thule Motion 3" pasižymi šiuolaikiška estetika ir švariomis linijomis, kurios ne tik efektyviai saugo jūsų daiktus, bet ir pagerina automobilio išvaizdą. Jos dizainas apima naują intuityvų užrakto mechanizmą ir dviejų pusių atidarymą, kurį galima valdyti viena ranka, todėl stilius dera su funkcionalumu.
  • Patobulinta aerodinamika: Sparno formos profilis ir dinamiška, į priekį pasvirusi priekinė dalis - tai padeda taupiau naudoti degalus.
  • Aukščiausios kokybės priedai: Įvairūs aukščiausios kokybės priedai, įskaitant vidinius žibintus matomumui užtikrinti, traukiamus dirželius dangčiui lengvai pasiekti ir apsauginius įdėklus daiktams apsaugoti, pagerina jūsų kelionių patirtį.
  • Lengva tvirtinimo sistema: Įrengta "PowerClick" greito montavimo sistema, todėl montavimas yra paprastas ir saugus. Integruotas sukimo momento indikatorius suteikia malonų "spragtelėjimo" garsą, kai dėžė tinkamai sumontuojama, ir užtikrina, kad ji yra patikimai ir teisingai pritvirtinta.
  • Saugus laikymas: "SlideLock" sistema su atskiromis užrakto ir atidarymo funkcijomis ne tik leidžia greitai ir lengvai pasiekti įrankius, bet ir užtikrina, kad dangtis būtų saugiai užrakintas, o saugaus uždarymo indikatorius būtų matomas.
  • Universalios parinktys: "Thule Motion 3" yra įvairių dydžių, įskaitant naują XL žemo profilio variantą, todėl tinka įvairioms transporto priemonėms ir kelionių poreikiams. Dėl strategiškai patogios priekinės padėties ant transporto priemonės stogo taip pat galima visiškai pasiekti bagažinę su minimalia rizika prisiliesti prie dėžės.

Techninės savybės
Išoriniai išmatavimai 232 x 92 x 37 cm
Maksimalus slidžių ilgis 215 cm
Montavimo sistema PowerClick
Slidžių laikiklis ✔️ Reikalingi adapteriai: "Thule Box Ski Carrier" adapteris 694-9
Talpa 450 L
Telpa slidžių poros 5-7
Telpa snieglentės 3-5
Užrakinimo sistema SlideLock
Vidiniai išmatavimai 220 x 77 x 33 cm
Maksimali apkrova 75 kg
Į komplektą įeina spynos ✔️
Svoris 25 kg
Tinka Thule WingBar Evo skersiniams ✔️
Tinka Thule WingBar Edge skersiniams ✔️
Tinka Thule WingBar skersiniams ✔️
Tinka Thule ProBar Evo skersiniams ✔️ Reikalingi adapteriai: "Thule T-track" adapteris 697-6
Tinka Thule SquareBar Evo skersiniams ✔️
Tinka Thule SlideBar skersiniams ✔️ Reikalingi adapteriai: "Thule T-track" adapteris 697-6
Suderinama su vieno rakto sistema ✔️
Modelio numeris 639500

Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės